Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 90
Напълно те разбирам и подкрепям Норче! Smiling Imp

Оф, аз така вечер нема да спиМ у дом Grinning. ПиеМ бело винце. НаздравИ!
Виж целия пост
# 91
Ужас беше, ужасни родители, не деца. Час и половина закъснение. Ноооо пия пиринско и котките ми са гигантски плюшени мечета. Бени ходи и си мърка, толкова да е доволен Blush
Виж целия пост
# 92




Виж целия пост
# 93
Дечинята са като родителите си. Обикновено ужасно досадни, нахални и невъзпитани. Деца не харесвам като цяло. Само моето си. :>
Виж целия пост
# 94
Аз си тъгувам за моето, нали е в провинцията до началото на учебната година.
Виж целия пост
# 95
Е, как да не си приличате?!
Виж целия пост
# 96
Ех, улучих да видя снимка на Лорето Grinning
Виж целия пост
# 97
E, Лори, имате малко прилика. Според мен основно нослето. Много ти е чаровно детенцето, пу-пу. Hug

Верно от родителите зависят много неща, Норе. Ама май повечето вдигат ръце. Чей по-лесно.

От мен - планина. Grinning И не само. Grinning











Виж целия пост
# 98
Лоре, много сте хубави и двете Heart Eyes , нищо, че не си приличате! ❤️❤️

Много добре си поспах, сега трябва да ходя до виваком да пускам предизвестие за прекратяване на договор.... В обратна връзка ми искат данни при сключване на договор с тях, а аз такъв не съм сключвала...
Виж целия пост
# 99
Как така не си сключвала, а ще прекратяваш?

Лори, аз мисля че съм ти виждала друга снимка, на която по си приличате. А малката ти прилича на едно момиченце от детско, мен го е сладка.

Напазарувах и оставих котките да ме затрупат, много са щастливи милите, а Ади варди вратата да не излизам. Но ще трябва да пия бира после, чистенето - утре.
Виж целия пост
# 100
Норче, вивакомците купиха моя доставчик...
На всичкото отгоре от 2 месеца съм без домашен интернет...
И с А1 не започнахме добре...
Навсякъде цари тотална некомпетентност!
Виж целия пост
# 101
Е посочи им договора с Нет 1, той на практика е с тях в качеството им на купувачи на Нет 1. А защо си без интернет, пък ще пускаш предизвестие? При непредоставяне на услуга над 72 часа можеш да разтрогнеш договор
Виж целия пост
# 102
Е посочи им договора с Нет 1, той на практика е с тях в качеството им на купувачи на Нет 1. А защо си без интернет, пък ще пускаш предизвестие? При непредоставяне на услуга над 72 часа можеш да разтрогнеш договор
Не приемат този довод, а аз нямам нерви да се разправям с кзп.
Изтича, така или иначе, след 3 седмици, просто отивам да си пусна предизвестие.
А А1 трябваше да ми пуснат интернет и телевизия преди седмица, но понеже техникът е с 24 години опит, ми каза, че трябва да си купя нов телевизор 😂😂.
Ще видим на 20 като дойдат, какво са измислили.
Виж целия пост
# 103
Аз се наслаждавам на събота вечер у дома!

Не видОх Лорито.
Виж целия пост
# 104
Показвам краци тогава, Рейче Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия