Августовки-коктейлен СПАМ (01-31.08.2022)

  • 14 067
  • 614
# 480

все пак е бгмама. сички са попонай. /а нещо само 'х' има ли за полвин червей
Виж целия пост
# 481
Това е за Y Wink
Виж целия пост
# 482
Луната спиии, а паяк плете сто лъжии, Лунаата спи!
Виж целия пост
# 483
hala_palavnitza
Виж целия пост
# 484
Янче, те ме снимаха, но никой не е гледал снимката. Ще я даде мама на една нейна приятелка да погледне. Сега ще лежа сто дена и това е.
Не ви разбирам останалото в момента Grinning
Виж целия пост
# 485
аз съм на мнение че не трябва и да се залежава много човек. особено млад. при първи удобен случай за ходене бих рискувал и горе-долу да е. да си се връща кракъ към старото положение
Виж целия пост
# 486
да си направиме един велоклуб а Simple Smile

Виж целия пост
# 487
И от мен глас за Псило балсама.
Виж целия пост
# 488
Антиалергично пих последно като ме ужили оса, но си е гадно доста.

Холдъне, звучиш като някоя пенсия, дето държи да дава акъл и зор на младите. Не приемай буквално "сто дни", девет дена болничен имам
Виж целия пост
# 489
разбира се. вие сте бъдещето на нацията
Виж целия пост
# 490
Значи, да земеш да се организираш да се видим на живо, че нещо са ти разбутали настройките Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 491
Антиалергично пих последно като ме ужили оса..
Да, и това. Алергозан, Ериус, нещо от сорта.
Виж целия пост
# 492
Е, вие ми го казвате 6 часа, след като ме ужили. Не е ли късно вече за противоалергично Grinning
Виж целия пост
# 493
Е, вие ми го казвате 6 часа, след като ме ужили. Не е ли късно вече за противоалергично Grinning

Не ги слошай, а удри едно противоалергично винце Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Не е, защото идеята му е, че антиалергичните действат и противовъзпалително. Пий един ериус, той може и с вино да се смесва Grinning

Ebag ми объркали поръчката и баш бирата не дойде, в тежка ситуация съм Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия