Къде в Пловдив??? - 97

  • 34 051
  • 739
# 465
Момичета, какво ви е мнението за зинвест? Таквс тъпотия не съм правила никога. Вчера бях на АГ и ми взе цервикален секрет, отдавна имам желание да оробвам Геника,а аз гъската ги пуснах в зинвест никога не съм ги посещавала дори не знам как ми дойде на ума, чак сега видях като си видях листчето. Обективни резултати да очаквам ли или ? Всяко напрежение си оказва своето влияние.
Виж целия пост
# 466
Аз съм правила няколко пъти кръвни изследвания в Зинвест и съм доволна.
Виж целия пост
# 467
Какво пусна при тях, микробиология, PCR? Даже не знаех, че има и такава лаборатория в града.
Виж целия пост
# 468
Зинвест е много добра лаборатория. Пускала съм всичко, вкл. цитонамазка. Винаги е било точно. Правят изследвания, които не всички други лаборатории правят, защото ги изпращат в Германия. Германо-българска лаборатория се води. От години я ползвам.
Виж целия пост
# 469
Здравейте, къде в Пловдив, продават качествени мъжки портфейли, освен в Petek
Виж целия пост
# 470
Здравейте, къде в Пловдив, продават качествени мъжки портфейли, освен в Petek
В Арт'93 в халите или в Доусън.
Виж целия пост
# 471
Добро утро, мами 🤗
Рано- рано се мъкна с един въпрос - къде мога да видя решенията, които са взети в резултат от провеждането на дадена комисия в община Пловдив?
Виждам датите на които ще се проведат или са се провели, но къде да гледам (и дали въобще?) публикуваните решения от комисиите? Все си мисля, че до даден срок ще ги пуснат в публикация, тези решения... Знам че го дават и по телевизията, сигурно е пловдивската телевизия?
Ох, тъмна индия ми е всичко това, така, че ако  съвет ще ми е много добре дошъл! 🌺
Виж целия пост
# 472
Вики, решенията, приети на сесия на общинския съвет ли търсиш?
Виж целия пост
# 473
Да! Къде да ги търся? В края на краищата общинският съвет огласява решенията на комисиите, нали 🤔
Виж целия пост
# 474
Да! Къде да ги търся? В края на краищата общинският съвет огласява решенията на комисиите, нали 🤔
Виж тук, дали няма да намериш това, което търсиш:
https://plovdiv.bg/obs/category/%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D … 0%BD%D0%B8%D1%8F/

Здравейте, къде в Пловдив, продават качествени мъжки портфейли, освен в Petek
Estil-напоследък само оттам сме купували( и дамски и мъжки), сменяме ги защото са ни омръзнали, не защото има причина.
Виж целия пост
# 475
Здравейте, къде в Пловдив, продават качествени мъжки портфейли, освен в Petek
Estil също предлагат
Виж целия пост
# 476
Къде бихте препоръчали да зпаиша четвъртокласник на уроци/курсове по български и математика за кандидатстване след 4 клас?
Виж целия пост
# 477
"Академия 21 век" много се натегнаха тази тодина с приема в МГ след 5-ти клас. Разсипаха се да се хвалят колко са успешни.
Виж целия пост
# 478
"Академия 21 век" дават много добра подготовка и имат отлични резултати при приема след 4 клас в МГ и след 7 клас, при това не само тази година, а от доста време. Така че това е добър избор.
Въпросът, на който трябва да си отговорите предварително, е дали детето има нужда от учител, т.е. индивидуален подход, или може с курс.
Виж целия пост
# 479
Академията, Авигея, Еврика ( за последната школа сте закъсняли,записванията са януари за календарната година,местата се заемат бързо ).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия