

Другото даже няма да го коментирам

Ели, защото бедното гаврошче износва на Долчетата дрехите!













Винаги говорят за него като за спокоен, свестен, уважаван и много трудолюбив човек.
Много от колегите му, особено по-възрастните, казват, че Джан винаги се е опитвал да се учи от тези, които са били по-опитни в професията, актьорството.


Аз за един приятел Акиф проверих, че е жаден и събира стотинки да си купи водичка 
са в очите
Джан в неделя е гост в АМИЧИ!!
CANal 5 е обсебен от Джан
Това Амичи е предаване на Мария Де Филипи, знаем че нашият й е слабост
Мисля, че тази шоу програма е за песни и танци, и е любима на италианци 



ама трябва да излизам и не ми остана време да ги пусна.. и преводите им са мн. яки





Освен това сега съм в шок и съм заета да мисля дали всичките ни базици за Джан и Франческа няма да се окажат истина! 
(толкова е мила
)
Признавам си, снимките са много мистериозни
направо се почувствах неудобно, като взех да ги зумвам
какво да мисля..50/50 съм!
Ние се шегувахме досега, ама работата стана ачик-ачик и човек може да си помисли нещо.....
От друга страна, знаем Джан какъв джентълмен, мил и грижовен е... и нежен, мноого нежен!
И в крайна сметка може да си е наистина, само едно голямо и истинско приятелство!








и какво от това? Тези снимки показват само, че не са гнусливи..



Абе, колкото повече ги гледам, толкова по-красиви, мили и сладки ми изглеждат!


Жената е на висок ток, много ясно, че ще е наблизо и в готовност/нащрек да я подкрепи/подпре
Хората са казали "Приятел в нужда се познава" 
малее добре че се е сдържал! 


съвсем се шокирНах! Ааа край, отсичам! Без базици! Тези двамата са двойка! Егати и джентълмена! Брех, брех, ние толкова джентълменско виждали ли сме го са се държи с други свои колежки? А Франческа, само дето не се е разтопила от толкова милувки и подпирания
това с чашата изби рибата! Вярно, че покрай сериала са обменили флора и фауна, уж наужким, нали... ама или най-стария фестивал в Европа нямат пари за чаши, или... или, или, или
Машала! Много се радвам! Аз откога разправям, че са мега яката двойка! 

правят се на двойка, за да се гледа сериала още повече, по стар турски обичай

















Тури е изисканата част от поредицата, качеството на поредицата е тук (посочва сърцето)
заради по-важно и много интересно четиво/инфо : ))

инстинктивен жест, който продължи секунда и след това си върнаха самообладанието (сетиха се, че не са вкъщи)...




https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1570339501670637568

Верисимо, Амичи и Имаш поща (непотвърдено)
+ утре пресконференцията
Ай да видим, дано.. че ми се изчака чакалото вече...........
"


Препоръчани теми