Каквото и да е, това е Жената, с главно Ж, която е достойна да застане до Джан - красива, умна, кадърна. Е, не е с аристократична кръв само
Иначе на Джано бая натоварена му е програмата! Има ли някое предаване на Медиясет, дето да не участва?
Каквото и да е, това е Жената, с главно Ж, която е достойна да застане до Джан - красива, умна, кадърна. Е, не е с аристократична кръв само

Всичко ще бъде наред! 
за вълкът говорим...
и блинг-блинг звездички му сложили
Украса е за всяко предаване и събитие! 

хвърлиха ни захранка 

Сторитата му:
"Работете усилено, тихо... и нека успехът бъде вашият шум." 


Ами Франческа? Ще трябва да търчи до Унгария и тя
иначе като нищо Нашият ще стане маджарски зет
Между другото, ако успее да научи унгарски, наистина вече ще го призная!!!



















Злати 

но са и много сладки! 
https://www.instagram.com/p/Ciiw_TWoBI2/ 





да им се порадваме тогава













няма лошо! Красотичките ми те!









https://twitter.com/GalAmaCan/status/1570772401855827976







Препоръчани теми