С РЕКА НА СЪРЦЕТО - в очакване на новия сериал на NOVA

  • 45 163
  • 739
# 555
Ето, казах ви, че Кокич ще разкрие загадката, ще нареди пъзела.
Другата царица, майката на Даниела.
Току виж, Даниела е сестра на Борис и Вяра.
Майката е родена на 7 ми предполагам.
Виж целия пост
# 556
Бира? Не.
Култов момент в сериала...
Не може да бъде.....
Виж целия пост
# 557
Даже си мисля че си правят скрита реклама на Загорка. Толкова бира изпиха за не малко епизоди. 😆😆
Виж целия пост
# 558
Сега разбрах,защо са рекламите.Пият бира ,а през рекламната пауза ходят до тоалетната
Виж целия пост
# 559
Пууу, изпуснала съм най-интересното!
Виж целия пост
# 560
Бих се обзаложила, че това е гласът на Сано/Петър, а не мъжът на Вяра.
Виж целия пост
# 561
Най-после да ми хареса епизод, ама целия.
Много ми допадна разговорът между братът и сестрата, май най-силния момент в епизода.
И нещо се случва, най-сетне раздвижване.
Виж целия пост
# 562
Снощната серия и на мен ми хареса 😊 Започват да се избистрят нещата.Това, че Даниела е дъщеря на Коста , го заподозрях отдавна, а сега като че ли се избистря😉. Остава да се разбере кой има рожден ден на 7-ми. А какво става с майка й?
От друга страна дядото на Коко започва да се усеща, че Вяра се е забъркала в нещо опасно. То и тя, де 😁

Ако не го растягаха толкова, сериалчето щеше да бъде много добро 😉
Виж целия пост
# 563
Снощната серия и на мен ми хареса 😊 Започват да се избистрят нещата.Това, че Даниела е дъщеря на Коста , го заподозрях отдавна, а сега като че ли се избистря😉. Остава да се разбере кой има рожден ден на 7-ми. А какво става с майка й?
От друга страна дядото на Коко започва да се усеща, че Вяра се е забъркала в нещо опасно. То и тя, де 😁

Ако не го растягаха толкова, сериалчето щеше да бъде много добро 😉
Майката на Даниела според мен има рожден ден на 7ми. Или Даниела?
Тъпо ми се стори това с Боряна, хем знае, че я търсят, хем си се разхожда съвсем свободно.
Виж целия пост
# 564
Можеше някоя по-малко неприятна мома да намерят поне за Коко (нали така му казваха на младежа?)!
Виж целия пост
# 565
Разгеле!
Боряна проговори. Да видим сега дали ще научим нещо Grinning
Виж целия пост
# 566
Предположения защо си отряза част от косата и я скри в караваната?
Виж целия пост
# 567
Предположения защо си отряза част от косата и я скри в караваната?
За да я намери Сома😃
Виж целия пост
# 568
Аз ли съм руса? Защо да я намира?

Обаче Кокич верно ще им нареди пъзела на тези всичките!
Виж целия пост
# 569
Аа, не знам защо да я намира😃но тя си ряза коса и в манастира, точно преди да си тръгне...и някъде я скри.Може и да разберем някой ден.
.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия