С РЕКА НА СЪРЦЕТО - в очакване на новия сериал на NOVA

  • 45 163
  • 739
# 570
Тази приятелка на Вяра от колко време спи с Борис?? Чак и бременна... Аз не знам защо си мисля че тя ще го използва за нещо. И на всичкото това той и слага пръстен на ръката??
Виж целия пост
# 571
Нещо като "Хензел и Гретел" може би. Ако изчезне да намерят дирите ѝ, знам ли...
Виж целия пост
# 572
Нещо като "Хензел и Гретел" може би. Ако изчезне да намерят дирите ѝ, знам ли...
Добро предположение.
Виж целия пост
# 573
Цветина Петрова / Петя/ има много хубави очи Heart Eyes. Въобще - готина мацка! За мен беше непозната Wink
И Йоанна-Изабела / Биляна/ е хубавка.
Мъжете... / Абе, да не обръщам резбата на стари години Joy
Виж целия пост
# 574
Биляна, не е ли Боряна.
Или има и Биляна, че нали гледам за фон Blush
Виж целия пост
# 575
Нещо не разбирам защо търсят Боряна. Според мен за нея, както и за сервитьорката при Сома, бебето е било някаква евентуална тежест. Свързва се с тия олигофрени - търговците на бебета и й правят тайно и нелегално секцио. После бебето е продадено на заможна и бездетна двойка и драмата приключва. Или може би девойката изведнъж е решила, че си иска бебето!?
Според мен ако са искали, са щели да я гътнат още по време на операцията.
Виж целия пост
# 576
Според мен защото е реален свидетел. Жив.
Виж целия пост
# 577
Цветина Петрова / Петя/ има много хубави очи Heart Eyes. Въобще - готина мацка! За мен беше непозната Wink
И за мен, а тя била жена на Христо Пъдев. Чакат второ дете.
https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/12471000
Виж целия пост
# 578
Ами те Боряна нали монасите я намериха до реката. Тези, които са искали, вероятно са направили опит да се отърват от нея, но тя по някакъв начин е успяла да оживее. Сома пък вероятно движи тази търговия с деца. И да, едва ли умира от желание да има жива жертва на престъпленията си.

За Цветина бях чела още преди седмици, че е жената на Пъдев, да. Впрочем, него в различни интервюта съм го чувала да казва това име като говори за жена си, но като започна сериалът, не предполагах, че точно това е тя.

Йоанна-Изабелла Върбанова пък участваше в Скъпи наследници. Там ролята ѝ пак беше на едно по-особено момиче, имаше някакви неестествени способности, май.
Виж целия пост
# 579
За мен Луиза Григорова прави много слаба роля. Единственото , което  помня от нейната игра са думите "Кво става? Добре ли си?"
Никакъв живот , нищо запомнящо за сега.
Виж целия пост
# 580
На мен пък единствено тя ми се откроява, ако изобщо може да се каже нещо такова за този сериал. Но със сигурност останалите минават и заминават и с нищо не ги запомних в този сериал.
Виж целия пост
# 581
Доведеният син на Сано/шофьорът, който отвлече момичето/в тази серия ли се появи за пръв път или участва от началото на сериала?
Виж целия пост
# 582
Близо 24ч. и една серия =1 коментар в темата. Смятайте какви "страсти" предизвиква сериала.
Виж целия пост
# 583
Доведеният син на Сано/шофьорът, който отвлече момичето/в тази серия ли се появи за пръв път или участва от началото на сериала?

Аз лично го виждам в изминалата серия за пръв път.
Виж целия пост
# 584
И аз, а питах за него преди време, защото видях името му в надписите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия