Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 27 095
  • 754
# 225
То нашето не е до цена... тук е и до спомени, до жест, до общност - нямат шанс с нас, но пък може да ударят ФБ търговията Grinning
Виж целия пост
# 226
Ха-ха, добре че съм на планина и не мога да поръчам, че нямаше да устоя на намаленията, а нямам вече никакво място в къщи Grinning
Виж целия пост
# 227
Мими, аз като бях на море, да не би нещо да ми попречи Joy
Виж целия пост
# 228
Joy
Е, как прие пратката?
Виж целия пост
# 229
Писах да ми я доставят след 13-и Joy Желание е нужно, желание и липса на здрав разум Joy
Виж целия пост
# 230
Добре че не съм толкова съобразителна Joy Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 231
Сали,  поръчваш сега,  а може и по-късно да доставят ли? Ако е така, ей сега ще спретна нова поръчка.  Аз пробвах, но ми даде стандартна доставка на 22-ри, а аз на 21-заминавам на планина. Тъй де,  кой каквото си няма...
Виж целия пост
# 232
Сали,  поръчваш сега,  а може и по-късно да доставят ли? Ако е така, ей сега ще спретна нова поръчка.  Аз пробвах, но ми даде стандартна доставка на 22-ри, а аз на 21-заминавам на планина. Тъй де,  кой каквото си няма...

Пишеш в коментар на поръчката, има си поле - моля да ми бъде доставена пратката до 21ви или след еди коя си дата. Обикновено се разбързват и я пращат веднага.
Виж целия пост
# 233
Благодаря, ще пробвам с доставка след 7-ми септември.
Виж целия пост
# 234
Да се отчета - и на мен ми възстановиха сума по ценовата защита. Около 9% от стойността на поръчката, така че съм доволна. Така пъзелите ми излязоха средно с 40% намаление от редовната цена.
Виж целия пост
# 235
Аз от Озон не поръчах, но за да не съм назад си купих един пъзел от 500ч. с героите на Looney tunes  от Пепко Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Юпиии, вече и аз си имам Мишок Blush
Гледах, маех се, чудих се. Ама те 6 бройки останали, я стигнат до следващо намаление, я не. Пък аз в Озон влизам само на намаление, ще взема да го изпусна и ще си изям ушите Joy С отстъпката за Сребро и върнатите пари от ценовата защита на добра цена го докарах. И понеже, някак си не е редно да разкарвам куриера за един пъзел, сложих и един Шмидт Grinning


Сега вече смятам ДА МИРЯСАМ Joy
Виж целия пост
# 237
Сега вече смятам ДА МИРЯСАМ Joy

Дали?  JoyJoyJoy Честит мишок!

Florida M, Мона Лиза ти е отговорила, докато го прочета. За пръв път пробвах опцията, получи се при мен без проблем.
Виж целия пост
# 238
И Бухтичка предложи да ми получи поръчката,  много ти благодаря,  Бухтичка, но ще ползвам възможността за доставка след 7-ми септември. Отивам на сайта на Озон да се изкушавам, но няма да харча много, планирам 2 пъзела и 1 книга.
Виж целия пост
# 239
Планирай ти, планирай... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия