Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 27 095
  • 754
# 240
Днес от emjay получих този прекрасен пъзел Heart Чудесен е! За първи път редих пъзел с такива фигурки, амеби ли им викате Joy много забавано ми беше да го редя, всъщност. Всеки път, като минавам днес стаята, където ми е маса за пъзелите, и се спирам да се любувам.


Emjay, благодаря ти за възможността да наредя този прекрасен пъзел, и ти благодаря много, че плати доставката му при мен Hug Heart
Виж целия пост
# 241
Схрускахме го днес, много ни хареса, даже нямам търпение за още един път, за да тествам и лявата половина.



Определено ми хареса марката, сега ще видим и Master pieces с 1000 части как ще е. Засега няма да поръчвам нови, по-нататък някой коледен.
И вече съм на линия, ако дойде мой ред за пътуващ Wink
Виж целия пост
# 242
Момичета, на кой адрес трябва да върна пъзела с липсващите части? На този на подателя ли? Днес получих нов, тия дни ще трябва да им върна дефектния.
Виж целия пост
# 243
Аз бих питала в чата, по-добре те да си кажат как да им го пратиш.
Виж целия пост
# 244
Така. Алиса е готова! Grinning
Следващата в списъка е NalSi, но долното прочетох не може да го вземе, защото отива на почивка. Следващата е  Asmegin. Чакам да ми пише (или някой друг), за да го изпратя утре или вдругиден.
Това с намалението си е чист търговски трик. Аз обаче още удържам да не отворя сайта. Ама до кога ли... Blush
Виж целия пост
# 245
Ето аз какви ги редя,когато си почивам от двухилядника




Тези са мъници по 150ч
Виж целия пост
# 246
Юпиии, вече и аз си имам Мишок Blush
Гледах, маех се, чудих се. Ама те 6 бройки останали, я стигнат до следващо намаление, я не.
Има някакъв начин да се видят колко бройки от даден пъзел има налични  или това е някаква вътрешна информация ?
Виж целия пост
# 247
Слагаш пъзела в кошницата и започваш да добавяш бройки, в някакъв момент ще ти изпише, че няма достатъчно наличност.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 248
Ти не си vox,  а мис Марпъл Smile
Виж целия пост
# 249
Охх, Флорида, задавих се с лимонадата Satisfied Интересна асоциация направи. Simple Smile
Виж целия пост
# 250
И моят портфейл е зареден с 14,17лв, но смятам да не ги харча за пъзели Blush
Имам достатъчно вкъщи и докато не видя края на купчината няма да купувам. Не са повече от 30, но не искам да прекалявам, усещам, че започвам да се пристрастявам, а не обичам да съм зависима Grinning та за сега ме бройте в графата редящи само. Да се надяваме до намалението за Коледа да съм готова Joy
Виж целия пост
# 251
Не мога да смогна да ви изчета направо Joy ще се връщам после, а междувременно един скромен отчет:

Bluebird 1000:


Educa 500:


Едуката си я знам каква е като качество и ми беше много приятна и бърза, но блубърд ме изненада, явно съм ги мислила за по-сносни.. парчетата влизаха на грешните места, а тъй като аз редя предимно на лампа, това ми се случваше често. Все пак ми беше приятно да го редя и беше лесен Blush аз също се отчетох в Озон и направих една "скромна" поръчка вчера Joy
Виж целия пост
# 252
Снощи най-накрая завърших Дъщерята на шивачката. Ама не щото е тегав, напротив. Приятно се реди, качеството не разочарова.
Гибсънс, 1000 части

Тони, ако го искаш още - твой е Simple Smile
Виж целия пост
# 253
И аз проявявам интерес към този след Тони Head Band
Виж целия пост
# 254
Под дъжда
1000 части
Black Sea Puzzle

Перфектен е като качество! И не е супер труден наистина. Може би една идея по-лесен ми беше от слънчогледите. В началото сините много бързо ми тръгнаха, после на оранжевите се запънах малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия