Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 27 095
  • 754
# 255
Neita, искам го! Пиша данни за пратка Wink Госпожо, имате го след мен, разбира се Simple Smile
Аз съм до средата с Cherry Pazzi слънчогледите и много ме радва този пъзел - хем е предизвикателство, хем се реди; някак ми е все едно приказка ми разказват - парче по парче се подрежда цялост Simple Smile Все едно не е правен просто да наредиш пъзел, ами и да оцениш автора и идеята и резултата му. За мен е чист разкош; големи благодарности на Весето!

Бухтичка, аз този не бих го редила, ако ще пари да ми дават (е, зависи и колко), толкова труден ми изглежда.

От вчера все забравям да се възхитя и публично на Вени - вие видяхте ли жената какъв самоконтрол е упражнила?! Ама хайде, няма да я изключваме от ку-ку групата, че си ни е доказан съратник Wink
Виж целия пост
# 256
Идвам да покажа моя Фалкон, страхотен е:



Зелената кола беше неочаквано трудничка, а влакът неочаквано лесен.
Виж целия пост
# 257
Чак трудна не знам длаи беше, но изненадваща определено - изглежда детска игра, а всъщност иска внимание. На мен само мотористът ми беше малко по-труден, и (учудващо) бариерата до влака) Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Чак трудна не знам длаи беше, но изненадваща определено - изглежда детска игра, а всъщност иска внимание. На мен само мотористът ми беше малко по-труден, и (учудващо) бариерата до влака) Simple Smile
На моториста му направих тялото лесно, а надолу просто бяха последните останали парчета. Бариерата много лесно я сглобих също, защото събрах всичко червено и бях направила вече двамата чичковци.
Всъщност така като се замисля пъзела си беше направо средно труден към лесен, но трябва внимателно сортиране на частите.
Виж целия пост
# 259
Neita, искам го! Пиша данни за пратка Wink Госпожо, имате го след мен, разбира се Simple Smile
Аз съм до средата с Cherry Pazzi слънчогледите и много ме радва този пъзел - хем е предизвикателство, хем се реди; някак ми е все едно приказка ми разказват - парче по парче се подрежда цялост Simple Smile Все едно не е правен просто да наредиш пъзел, ами и да оцениш автора и идеята и резултата му. За мен е чист разкош; големи благодарности на Весето!

Бухтичка, аз този не бих го редила, ако ще пари да ми дават (е, зависи и колко), толкова труден ми изглежда.

От вчера все забравям да се възхитя и публично на Вени - вие видяхте ли жената какъв самоконтрол е упражнила?! Ама хайде, няма да я изключваме от ку-ку групата, че си ни е доказан съратник Wink
Тони, не се възхищавай, от другия месец мисля по-сериозни да се включвам , че последните два бяха ужасни от финансова гледна точка.
Скрит текст:
3000лв за зъбни мостове и на щерката морето ми изядоха пъзелите.
Виж целия пост
# 260
Бухтичка, аз този не бих го редила, ако ще пари да ми дават (е, зависи и колко), толкова труден ми изглежда.
Факт, изглежда труден, но действително съвсем не е толкова. Слънчогледите ми бяха по-трудни Grinning При тях беше по-голяма шаренията и малко по-трудно определях кое от къде е. Тук като ги хванеш си има доста по-отчетливи зони - синята и оранжевата, чертите по пътя долу също помагат. А и частите са супер яки, просто си заспиват на мястото.

Това, което пропуснах да напиша. Онзи ден се видяхме с Флорида. Срещите с нея винаги са толкова приятни, свалих малко напрежението от последните дни и след това ми стана толкова леко. Прибрах така да го кажем първият документирано пътуващ пъзел известен най-вече под названието Зарзаватът (май HighSpeed го кръсти Satisfied). Имам чувството, че и кашончето е същото, което изпратих аз и съм безкрайно удивена, че явно е оживяло Joy


Надникнах вътре и всичко е уау! Частите на пръв поглед изглеждат непокътнати, а картичката е върховна Heart Но повече ще пиша и снимам по-нататък. Вдъхновена от вашите амеби реших да отворя моите и като приключа с тях ще обърна повече внимание на пътуващия Blush
Виж целия пост
# 261
Как да устоиш на тия цени... Аз пак си поръчах.


HighSpeed,можеш ли да погледнеш твоя пъзел,къде е произведен? ШангриЛа,има предвид,от картинката
Сега разглеждам сайта на Bluebird и ми направи впечатление,че вече има три страни,в които се произвеждат-Турция,Полша и Франция. Специално загледах един,който аз има произведен в Турция,същия вече се произвежда във Франция.Забелязах и много пъзели,които са отпаднали от каталога им,а аз се надявах да ги заредят пак в Озон.Ще трябва да ги търся втора ръка
Виж целия пост
# 262
Пропуснала съм, как се казва този Falcon със зелената кола?
Виж целия пост
# 263
Пропуснала съм, как се казва този Falcon със зелената кола?
"Преминаващ влак"
https://www.ozone.bg/product/pazel-falcon-ot-1000-chasti-the-level-crossing/
Виж целия пост
# 264
Наредих отраженията Simple Smile Заемам почетното последно място с почти 3 часа ( 2 часа 57 мин.) Simple Smile Дали защото мислех за времето или поради друга причина, не успях да се насладя на пъзела както трябва. Обичам да си давам почивки и да се наслаждавам на сглобените фигури, а сега мислех само кое парче къде е и нямах възможност да се любувам на вече нареденото. Но пък не съжалвам, че опитах Simple Smile Благодаря за възможността Simple Smile Следва Asmegin.
Виж целия пост
# 265
Хм, не съм сигурна тази марка, кога се е появила - https://www.ozone.bg/brand-professor-puzzle/
Кръглите са ми интересни, но на тази цена едва ли ще рискувам.
Имат и като книги доста, но са с малко части.
И един двустранен 500 с котки от едната страна и кучета от другата Joy

И така, елфи ме подсеща, че септември чука на вратата, а аз още не мога да си избера дата и час за пъзелманията Laughing И изобщо се чудя как да подходя. Ясно ми е, че без подготовка няма да се добера до никое от по-предните места на финала. Е, надявам се да прескоча квалификацията поне. Чудя се дали да взема няколко пъзела, които ми се струват по-вероятни за финал да тренирам малко на тях, но истината е, че едва ли ще ми стигне времето за кой знае колко подготовка. Та все ми се струва безсмислено цялото упражнение...не знам вече, сама си се дразня колко съм нерешителна Satisfied
Ама нека да съберем малко предварителни мнения, според вас какво ще се падне на финал?
Виж целия пост
# 266
Бухтичка Аз имам два от 500 Дантеленото дето пуснахм и бурканчетата със сладолед и мога да ти ги изпратя. Дантеленото е в Тони и пътува, но другите момичета ако нямат против..... А за финал си мисля кокичетата или птичките
Виж целия пост
# 267
Хм, не съм сигурна тази марка, кога се е появила - https://www.ozone.bg/brand-professor-puzzle/
Кръглите са ми интересни, но на тази цена едва ли ще рискувам.
Имат и като книги доста, но са с малко части.
И един двустранен 500 с котки от едната страна и кучета от другата Joy


Бухтичка, аз имам Ромео и Жулиета https://www.ozone.bg/product/dvustranen-pazel-professor-puzzle-o … romeo-i-zhulieta/
Идеята е хубава, но качеството НЕ.

Това съм коментирала:
Скрит текст:
Тънки, гланцирани парченца, на места не добре пресовани. По-скоро е симпатична и идейна самата опаковка във форма на книга и това, че е двустранен.





Виж целия пост
# 268
евето, благодаря ти, няма проблем Hug Аз се записах за дантеленото, когато стигне - тогава. А за сладоледите те са много готини, но със сигурност няма да са на финал. Кокичетата и птичето са много красиви, но моето усещане е, че няма да са те. Въпреки че усещането ми много често ме лъже, но това е друг въпрос Joy

Скрит текст:
Ето ги моите предположения за финал, не можах да ги редуцирам повече

Охх, няма да купувам...ето казвам го публично, за да спра с терзанията Joy
Каквото стане и това е. Поне до квалификацията, а след това ще видим, трябва да проверя в Сиелата до нас дали са заредили нещо от лайт серията.

vox, точно се чудех какво има от другата страна, защото никъде нямаше снимка, а то било част от текста, много интересно, но жалко за изпълнението...
Виж целия пост
# 269
Зори, днес след работа ще мина през Спиди да си взема пратката и като се прибера ще погледна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия