Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 27 095
  • 754
# 195
Аз им писах през контактната форма и се оказа че от 9 пъзела 7 са с намалени цени
Виж целия пост
# 196
От девети важи, току що ми върнаха 8 лева в чата
Извинявай, но може ли да ми кажеш какво избра в чата, защото не съм го ползвала скоро и не знам как да се свържа с истински човек, не с бот. Може ли стъпка по стъпка.
Аз натиснах поръчка и после натискаш опции, по едно време ме питаха дали са ми помогнали, натискаш не, после излиза бутон за връзка с агент и това е
Виж целия пост
# 197
Оказа се пълна глупост. Свързах се съвсем случайно. И човека ми каза, че умишлено са скрили опцията за връзка. Трябва да избереш, че не са ти помогнали  и тогава те свързва. Аз похабих нерви да търся какво трябва да се избере и ни едно не ми вършеше работа. За сега не са възстановили нищо, въпреки че  написах номер на поръчка.
Виж целия пост
# 198
Едната ми поръчка е от 08.08, Т.е не попада в периода. Връщането за другата е 3.70. Май не се занимава с ценова защита.
Закъснял подарък за рождения ми ден:)
Виж целия пост
# 199
Ох, този мишок Heart Eyes
Преди час ми възстановиха сумата от ценовата защита.
Виж целия пост
# 200
И при мен има заредена сума в портфейла, в полунощ са я добавили. Да са живи и здрави озонци.
Виж целия пост
# 201
Писах им аз в чата пак като нямах отговор на мейла и видях, че на вас ви връщат Smile Върнали са ми....18 лв. Flushed Значи верно ще мога да си взема един пъзел Smile Трупам вече и обмислям Smile

Seaside Promenade
1000 части
Falcon
Виж целия пост
# 202
Такааа, ето ги моите, които смятам да продавам.
Блубърд 1000. Много красив, но нямам желание да го редя втори път. Цена - 10 лв.
Скрит текст:
Блубърдът е мой, ако някой не ме е изпреварил!

Тони,аз се нареждам след теб,ако после ще продаваш.Много ми хареса този Блубърт и на мен

И моите пари вече са в портфейла,ще обмисля още една поръчка и се спирам,че вчера смятах сумата за учебници на десетокласника и ми се изправи косата.

Йоана,много е хубаво да получиш такива закъснели подаръци.Много сладко това мишле
Виж целия пост
# 203
Тони, твой е, но мога да ти го пратя най-рано в петък. Нататък се разбирайте със Зори Simple Smile

Останалите ще ги засиля довечера по групите.
Виж целия пост
# 204
Озон и на мен са заредили 9.67 от 7 пъзела ще отидат за учебника по математика на големия Simple Smile

За Крайбрежния пъзел ще пиша на Mimi_demi и ако и тя не може ще замине из страната.

Моливите са готови и днес отиват при Йоана
Виж целия пост
# 205
Според мен Озон никога повече няма да направят тази глупост с допълнителното намаление.
Напоследък с мен се държат направо прекрасно, чак се чудя дали не съм в някой списък с опасно луди клиенти, които поръчват като бесни.

Аз вчера поръчах още, днес ще поръчам отново, все пак имам 8 лева и после както казах на Сали, ще трябва да редим по един пъзел на ден до Коледа. Даже Джо, която супер дразнещо се е научила да ми чете в телефона, докато пиша, се засмя и каза, че си е така. Joy

Бухтичка, предполагам че има опашка от чакащи за пъзела, ако не, запиши ме, моля те.

Можете ли да ми кажете нещо за марката New York puzzle, на коя друга марка приличат, много искам да си взема един техен и да ги пробвам.
Виж целия пост
# 206
Мона Лиза, морския Фалкон Вени го беше заплюла отдавна и отива при нея.

Ню Йорк според мен приличат на Кобъл Хил, но всъщност и аз не съм ги редила никога, така че това е само предположение Joy
Виж целия пост
# 207
Мона Лиза, морския Фалкон Вени го беше заплюла отдавна и отива при нея.

Ню Йорк според мен приличат на Кобъл Хил, но всъщност и аз не съм ги редила никога, така че това е само предположение Joy

По-малките пъзели ми харесват повече, но те пък са на цената на тези от 1000 части, ще мисля кое точно ще взема. Heart
Виж целия пост
# 208
Аз набързо докато развалям моливите за Йоана поръчах само!!! 2 пъзела и учебник по математика Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Аз набързо докато развалям моливите за Йоана поръчах само!!! 2 пъзела и учебник по математика Simple Smile

Аз обмислям пъзелите, които няма да мога да взема с мен в София как да ги опаковам и къде да ги завра, за да не пречат, тук поне има много място.

Евето, кои взе?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия