Изследване на ХОРМОНИ – 25 (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)

  • 54 398
  • 740
# 420
Денис, колко време след неуспешен инвитро опит и стимулация мога да пусна нови изследвания за щитовидни и полови хормони примерно, както и АМХ, за да видя как ми е повлияла цялата процедура.
Виж целия пост
# 421
Здравейте!
Може ли някой да ми коментира изследванията. Правени са на ,21.02.23 .  И днеска  след приемане , на  Фемара за 5 дни имам  пораснали, фоликула 8 мм 27.02.23 . Предстои ми инвитро по естествен цикъл.На лекар съм чак в сряда и ако може някой да коментира.[/img]
Виж целия пост
# 422
Здравейте,

Бих била благодарна, ако коментирате изследванията ми, имам час при ендо след 2 седмици. Хормоните на щитовидната са правени на чист ден, след цикъл, а инхибин Б, естра. и останалите на 3 ден от цикъл. Пролактина е висок, но не съм седяла в лабораторията, взеха ми кръв веднага. Притеснява ме тостестерона, сякаш е висок..
Навърших 35 г преди дни и започнахме да правим опити за забременяване.
Имам ИР от години, пия глукофаж 1000, по 2500 на ден, преди взимането на кръв го бях спряла за 2-3 дни и хапвах въглехидрати.





Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 423
Здравейте, възможно ли е от цикъл да се вдига кръвното? Точно няколко дни до седмица преди менструация вдигам кръвното вече 3 месеца подред.Пулсът също вдигам доста през този период.На 27 съм. Има ли хормони, които би било добре да изследвам?
Виж целия пост
# 424
Здравейте, може ли коментар за тези изследвания? Пуснати са на 3-ти ден от МЦ.
Има ли нещо притеснително?
Много благодаря! 🍀

Виж целия пост
# 425
Денис, колко време след неуспешен инвитро опит и стимулация мога да пусна нови изследвания за щитовидни и полови хормони примерно, както и АМХ, за да видя как ми е повлияла цялата процедура.
Поне 3 месеца ( МЦ) , за да са по-обективни.


Скрит текст:

Здравейте!
Може ли някой да ми коментира изследванията. Правени са на ,21.02.23 .  И днеска  след приемане , на  Фемара за
Скрит текст:
5 дни имам  пораснали, фоликула 8 мм 27.02.23 . Предстои ми инвитро по естествен цикъл.На лекар съм чак в сряда и ако може някой да коментира.

Здравей!
ЛХ ми се струва висок... понижил се е, но трябва да е по-нисък.
За Е2 - зависи колко фоликула има ... но за 8мм е добре, той още ще се повиши.
Успех... дано Ф. да са увеличили размера си ... поне 2 да са по 13-14мм! Peace
Виж целия пост
# 426
Здравейте!Може ли коментар за тези изследвания?В подготовка за ИКСИ съм,а следващия час ми е за 14.03
Ще съм благодарна за малко яснота!
Виж целия пост
# 427
Здравейте, прилагам изледвания, които са ми правени в рамките на два месеца. Спазила съм всички изисквания относно изледванията. След нередовна менструация АГ ме насочи към ендокринолог. След преглед от ендокринолог с ехограф се затвърди, че няма нищо притеснително. На 6.03 ми предстои отново преглед при ендокринолог и назначаване на лечение отностно пролактина. В момента пия единствено еутитокс 25мкг по една таблетка на ден. Искрено ще ви бъда благодарна ако изкажете мнение на база изледванията и амбулаторните листи които ще прикача. Благодаря предварително.




Виж целия пост
# 428
Здравейте!Може ли коментар за тези изследвания?В подготовка за ИКСИ съм,а следващия час ми е за 14.03
Скрит текст:
Ще съм благодарна за малко яснота!
Здравей!
NK клетките са високи... ако скоро си била болна, може да е и от това... ако ли не - трябва по-сериозна терапия.
ПП.
DHA (омега 3) и ФК им влияят добре ( да ги държат е по-оптимални граници), просто да го имаш предвид, не че при теб, ако това са реални стойности, само с добавки могат да се оптимизират нивата.
Провери за всеки случай и ТАТ и МАТ ( ТХС, Т3 и Т4).
Не приемай добавки, които подпомагат/засилват много имунната с-ма... напр. EpiCor действа директно на тях (NK cell) - повишава ги.... а го включват в много формули за подпомагане на Имунната с-ма.
Виж целия пост
# 429
Здравейте,

При мен ще се окаже, че основният проблем е при ендокринната система.
Има ли опасения за Хашимото при следните изследвания? Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 430
Здравейте,

При мен ще се окаже, че основният проблем е при ендокринната система.
Има ли опасения за Хашимото при следните изследвания? Предварително благодаря!
Скрит текст:
Здравей!
Няма Хашимото... но, имаш Хипофункция на ЩЖ ( висок ТСХ и ниски Т4 и Т3) и ако тя не се контролира, има риск да се отключи Хашимото.
Пролактинът е висок... възможно е да е от ЩЖ, но може да има и друг проблем... напр. ИР, високи нива на някои андрогени... не е страшно, просто трябва да се проверят и отклоненията да се контролират/коригират.
Виж целия пост
# 431
Здравейте,

При мен ще се окаже, че основният проблем е при ендокринната система.
Има ли опасения за Хашимото при следните изследвания? Предварително благодаря!
Скрит текст:
Здравей!
Няма Хашимото... но, имаш Хипофункция на ЩЖ ( висок ТСХ и ниски Т4 и Т3) и ако тя не се контролира, има риск да се отключи Хашимото.
Пролактинът е висок... възможно е да е от ЩЖ, но може да има и друг проблем... напр. ИР, високи нива на някои андрогени... не е страшно, просто трябва да се проверят и отклоненията да се контролират/коригират.

Благодаря!
Виж целия пост
# 432


Здравейте, може ли помощ при разчитането? Първите резултати са от днес, 3ти ден от МЦ, а вторите от предния месец, на чист ден. Алфа прогестеронът ще излезе до седмица, но поне на останалото.
По принцип съм с хипофункция на ЩЖ, по до сега бях без Хашимото Sad Пия Еутирокс 50. Правим опити за бебе.
Виж целия пост
# 433
Здравейте, прилагам изледвания, които са ми правени в рамките на два месеца. Спазила съм всички изисквания относно изледванията. След нередовна менструация АГ ме насочи към ендокринолог. След преглед от ендокринолог с ехограф се затвърди, че няма нищо притеснително. На 6.03 ми предстои отново преглед при ендокринолог и назначаване на лечение отностно пролактина. В момента пия единствено еутитокс 25мкг по една таблетка на ден. Искрено ще ви бъда благодарна ако изкажете мнение на база изледванията и амбулаторните листи които ще прикача. Благодаря предварително.






ЖЕНА НА 24Г И 6М, ИЗСЛЕДВАНИЯТА СА ПРАВЕНИ НА 3ДЕН ОТ МЦ, ПРАВИМ ОПИТИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ ДО МОМЕНТА НЕУСПЕШНИ.
Виж целия пост
# 434
Здравейте, може ли мнение по резултатите? На 45 години съм.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия