Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 39

  • 70 890
  • 760
# 150
ani_d, харесвам марката, но отдавана не съм си купувала грим продукти от нея. Един от топ продуктите им за мен е KIKO MILANO - Ocean Feel Powder Foundation Spf50 08 Matte finish Wet Dry SPF 50 powder foundation

Матира, хидратира, кожата е като сатен, водоустоичив и с голям SPF. Но да не разчитаме на него, макар да съм го носила в годините, в които не съм използвала грам слънцезащитни продукти. Отдавна е с изтекъл срок, но си го пазя защото ми е любимец.
Доволна съм и от червилата им от серията Long Lasting. За Longlasting eyeshadow stick- не мога да кажа нищо, тъй като не съм го изпробвала все още.
Виж целия пост
# 151
Момичета някоя от вас дали го пробва вече  GUERLAIN PARURE GOLD SKIN MATTE FOUNDATION
Виж целия пост
# 152
Момичета, има ли доволни от този СС на Шанел?
Взех го заради 50 фактор, но стои ужасно на кожата ми. Не стои хомогенно като на малки петна. Незная как да го опиша и камерата не хваща кофти ефекта, който прави.
На Кико харесвам само сенките под формата на стик само. Любим цвят ми 05. Пробвала съм доста техни неща, но за мен само сенките им си заслужават.
Виж целия пост
# 153
Здравейте, момичета! От доста време се колебая за някой от фдт-ите на Тарт, моля ако някоя от вас има опит с тях да сподели, тъй като искам да пробвам нещо ново.
Относно Кико, има само едно матово червило (в сребриста опаковка), от което наистина съм доволна. Купих си други техни червила и много съжалявам, защото изобщо не са трайни и не се разнасят добре по устните. Имам и четки за фдт, от които засега съм доволна.
Виж целия пост
# 154
Аз съм доволна от СС-то на Шанел. Винаги имам от него откакто го пуснаха. Нямам такъв проблем при нанасянето. Какъв крем слагате отдолу? Може би това е проблема. Но с никакъв крем отдолу не съм имала петна или недобро нанасяне, но аз използвам силно хидратиращи продукти, защото кожата ми суха.
Виж целия пост
# 155
Момичета, споделете от какво сте доволни на марката КИКО МИЛАНО. Може е да не е точно фдт.. Пудра?? Коректор?? Червило?
Харесвам ружовете и дълготрайните червила.
Виж целия пост
# 156
Аз съм доволна от СС-то на Шанел. Винаги имам от него откакто го пуснаха. Нямам такъв проблем при нанасянето. Какъв крем слагате отдолу? Може би това е проблема. Но с никакъв крем отдолу не съм имала петна или недобро нанасяне, но аз използвам силно хидратиращи продукти, защото кожата ми суха.

Благодаря, Ви ще експериментирам с кремовете отдолу.Възможно е и от слънцезащитният да е, който слагам преди СС.
Щом нямате проблеми с нанасянето му, ще го мъча моят още.
Виж целия пост
# 157
Момичета, има ли доволни от този СС на Шанел?
Взех го заради 50 фактор, но стои ужасно на кожата ми. Не стои хомогенно като на малки петна. Незная как да го опиша и камерата не хваща кофти ефекта, който прави.
Не, не и НЕ! Това е някакво страшно недоразумение. Пробвах го няколко пъти на гола и чиста кожа (впрочем, нали точно това беше концепцията на ВВ и СС кремовете?), успя да я направи по-грозна, отколкото е. Мерси. Представям си,  ако пък бях сложила и друг крем отдолу, как щеше да се държи това тлъсто нещо.
Виж целия пост
# 158
Момичета, има ли доволни от този СС на Шанел?
Взех го заради 50 фактор, но стои ужасно на кожата ми. Не стои хомогенно като на малки петна. Незная как да го опиша и камерата не хваща кофти ефекта, който прави.
Не, не и НЕ! Това е някакво страшно недоразумение. Пробвах го няколко пъти на гола и чиста кожа (впрочем, нали точно това беше концепцията на ВВ и СС кремовете?), успя да я направи по-грозна, отколкото е. Мерси. Представям си,  ако пък бях сложила и друг крем отдолу, как щеше да се държи това тлъсто нещо.
Точно направи кожата ми да изглежда отвратително. Обаче на чиста кожа не съм го пробвала, но е много гъст
Виж целия пост
# 159
И аз съм твърдо НЕ, давах му няколко пъти шанс през различни сезони, всеки път отвратително ми стоеше и се чувствах, все едно съм сложила един тон от него.
Виж целия пост
# 160
За малко да го купя. Спря ме цената. Ползвам Лумене сс крем и е супер но се ослушвам за нещо по добро.
Виж целия пост
# 161
Точно си мислех днес, че ББ кремовете би трябвало да са много леки като текстура, а аз често попадам на точно обратното при тях.
Виж целия пост
# 162
Здравейте, предстои ми месец командировка в Северна Италия + Швейцария. Чудя се дали си заслужава и има разлика в качеството на бяла и цветна козметика в съотвесните държави и вносителите тук и по-скоро съм фен на бб кремове? Досега съм взимала от Нотино и Дъглас.
Виж целия пост
# 163
Пак съм аз и пак да кажа за оферта за ДУ+НР този път в Нотино за 69 лв.
Възползвах се, че моя е на последни издихания.

LaCumparsita, аз също си мислех че щом е Бб крем е по-лек, но лятото много бях залитнала да си купя бб крема на Миша, нашата прекрасна Ния ме спря с мотива че “това че е бб крем изобщо не означава че има по-лек състав”
Виж целия пост
# 164
^^^ Абсолютно вярно - има си ББ тлъсти кремове, подходящи за много сухи кожи, има си и леки, подходящи за мазни. Името на продукта не е никаква индикация и често е плод на усилията на маркетинг отдела на компанията.

Швейцарците правят прекрасна бяла козметика, далеч не само популярните La Prairie. Погледни например ъъъ Swiss Perfection, Epigeneva, Valmont, но и Lubex. Очаквано цените могат да бъдат леко некомфортни, предупредена си!

От Милано обичам и купувам всичко за тяло на Collistar.
Заводите им за цветна козметика на италианците обслужват цял свят, е, поне тези, които не се изкушиха да си изнесат производството към Китай, та като си погледна етикетите 80% от нещата ми са произведени там.


ВРЕМЕ ЗА ЕСЕННО ЧИСТЕНЕ Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия