BigBank

  • 21 168
  • 248
# 15
Днес направих депозит за година, и то на не-малка сума. Като чета тук, не знам дали да не го прекратя. Пише , че до 14 дни май е без такса.
Виж целия пост
# 16
Какво те притеснява, аз също имам няколко депозита при тях?
Виж целия пост
# 17
Защо да го прекратяваш?
Банката има лиценз от БНБ.
Виж целия пост
# 18
Няма лиценз от БНБ, а от регулатора на страната, в която е установена - Естония. Това обаче няма практическо значение в този случай.
Виж целия пост
# 19
Регистър на лицензираните банки.

https://www.bnb.bg/BankSupervision/BSCreditInstitution/BSCIRegis … _REG_BANKSLIST_BG
Виж целия пост
# 20
...от който е видно, че Бигбанк не е сред лицензираните от БНБ. 🙂
Виж целия пост
# 21
След като е в списъка на БНБ, значи е надеждна.
Виж целия пост
# 22
Това казвам и аз, горният ми пост беше уточнение относно лиценза.
Виж целия пост
# 23
Дано е така
Просто ми стана странно, ако искам да закрия депозит, да пиша мейл. С биг сейф пак ли е така?
Виж целия пост
# 24
Доколкото зная, те нямат физически фронт офис у нас, т.е. няма друг начин за такава комуникация.
Виж целия пост
# 25
Фронт офис нямат, но имат седалище с адрес и телефони за връзка.
Банка с лиценз в ЕС, призната от БНБ.
Защо всяваш паника?
Виж целия пост
# 26
И Револют нямат фронт офис, дори ги няма в списъка на БНБ, но никой не ги поставя под съмнение.
Виж целия пост
# 27
Не ми е била целта да всявам паника, по-скоро исках да успокоя себе си. Защото предните мнения в темата бяха доста двусмислени.
Мисля да открия и бигсейф. Някой би ли споделил дали по същия начин става тегленето, като им пишеш мейл? Или сам си нареждаш превода?

А револют някой ползва ли ги за спестявания, мислех че държиш минимални средства, за плащане?
Виж целия пост
# 28
Всяването на паника не се отнасяше за теб, а за Khufu.
Не съм теглила, не знам как става.
Револют и за спестяване се ползва, аз лично не.
Виж целия пост
# 29
Не ми е била целта да всявам паника, по-скоро исках да успокоя себе си.

А револют някой ползва ли ги за спестявания, мислех че държиш минимални средства, за плащане?
Не беше към теб коментарът ми 😀
Спокойно, всичко е наред с Bigbank.
Виж откога са “на сцената”, има европейски регулации, призната е от БНБ.
Дръж си кредита и не го мисли. Поглеждай всеки ден лихвата и ще се успокоиш. 😉😀

Револют използвам само за ежедневно банкиране. Не държа спестявания там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия