Естетични процедури за лице и тяло – 47 тема

  • 73 627
  • 735
# 450
Поставих преди седмица бустер Сейфа и още не виждам ефект .. след колко време забеляза вст е резултат?

Аз съм слагала Saypha Rich и ефектът е веднага. Вероятно не си имала нужда - грижиш се добре за себе си и този продукт няма какво да надгради Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Въпреки главоболието, което поотмина, все пак отидох при Михайлов, един път вече отлагах и щеше да е тъпо и сега да отложа.
Голям сладур, много приятен за лаф и отличен специалист Blush
Благодаря на всички които го препоръчаха Hug
Между другото ме пита от къде съм разбрала за него и му казах: как от къде от бг мама Joy
Виж целия пост
# 452
Аааа, от Сейфа скинбустера при мен ефектът е видим, няма как да е от Радиеса нито от филъра. Значи остава да е от него:)
Друга ми е кожата по-свежа и бистра.

Сега пък една приятелка каза че Сейфа били ниско качество филъри?! Така ли е? И кои са висок клас тогава? Някой слагал е сейфа и друг, за да ми сравни? За челюстта Терндафилова каза на мъжа ми пак Сейфа, не е предлагала друг, че да изберем. Дали за тази зона е ок, той е твърд филър ли?  Хич не съм запозната с филърите. Тепърва навлизам дет се вика😅
Виж целия пост
# 453
За коя марка Центела в Лили дрогери говорите?

Иначе към момента реших да се въздуржа от PRF, защото ми е скъпо и не ми се рискува, ако няма ефвкт.
Отказах се и от филъри, четейки повечето мнения.
Остава поддържаща терапия с кремове и маски…
Виж целия пост
# 454
Аз бях дала снимка по-горе - коя ползвам.

Аааа, от Сейфа скинбустера при мен ефектът е видим, няма как да е от Радиеса нито от филъра. Значи остава да е от него:)
Друга ми е кожата по-свежа и бистра.

Сега пък една приятелка каза че Сейфа били ниско качество филъри?! Така ли е? И кои са висок клас тогава? Някой слагал е сейфа и друг, за да ми сравни? За челюстта Терндафилова каза на мъжа ми пак Сейфа, не е предлагала друг, че да изберем. Дали за тази зона е ок, той е твърд филър ли?  Хич не съм запозната с филърите. Тепърва навлизам дет се вика😅

Жуведерм са висок клас продукти.
Виж целия пост
# 455
Сейфа са по-нисък клас, но не са никак лоши филъри и аз с тях проблем не съм имала, нито мои приятелки Даже първите ми устни са с този филър и повече ми хареса от Рестилейн.
Виж целия пост
# 456
Аз от вчера ползвам Центела. Харесва ми че попива бързо, за разлика от хиалурановите серуми, от които лъсвам.
Аз след чудене съм отново на Реденсити 1, като слагам наведнъж 3 мл. Много е хубав...
Не си слагайте нискокачествени продукти. Личен, лош опит..
Виж целия пост
# 457
Слагала съм и  преди Сейфа, кожата ми беше по -сочна, сега нищо ... 😞
Виж целия пост
# 458
Кенди, кой ти го слага. Зависи от поставянето много. Яка се поставя дълбоко, няма много ефект
Виж целия пост
# 459
За коя марка Центела в Лили дрогери говорите?

Иначе към момента реших да се въздуржа от PRF, защото ми е скъпо и не ми се рискува, ако няма ефвкт.
Отказах се и от филъри, четейки повечето мнения.
Остава поддържаща терапия с кремове и маски…

Здравейте,

Това е центелата - https://shop.lillydrogerie.bg/skin-1004-serumna-ampula-za-lice-s … tela-55-ml-534546
Виж целия пост
# 460
Кенди, кой ти го слага. Зависи от поставянето много. Яка се поставя дълбоко, няма много ефект

Тодор в Дермa aкт
Виж целия пост
# 461
За коя марка Центела в Лили дрогери говорите?

Иначе към момента реших да се въздуржа от PRF, защото ми е скъпо и не ми се рискува, ако няма ефвкт.
Отказах се и от филъри, четейки повечето мнения.
Остава поддържаща терапия с кремове и маски…

Здравейте,

Това е центелата - https://shop.lillydrogerie.bg/skin-1004-serumna-ampula-za-lice-s … tela-55-ml-534546
и аз купих същия. Сложих го вечерта, сутринта кожата изглежда доста свежа и сочна. Поне при мен така се отрази.
Виж целия пост
# 462
Момичета, а някой правил ли е скинбустер с продукти на Филорга? Имаха си име, Фило-нещо си, тази линия продукти техни, ама я забравих.
Виж целия пост
# 463
Бяха писали момичета, че са слабички бустерите/мезото на Филорга.
Виж целия пост
# 464
Момичета, какво мислите за това, някой ползвал ли е, може ли да сподели отзиви? Звучи ли ви реалистично?
https://vigoshop.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/% … AYASAAEgJkIfD_BwE
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия