Перилни препарати и омекотители – 70

  • 49 741
  • 769
# 390
Момичета препоръчате ми прах за черно, нещо извън обичайният Первол.

Онзи ден видях течен Ариел за черно. В черна бутилка. Не мога да дам мнение, защото не съм го ползвала.
Ако си от София - в магазин Фантастико беше.
Виж целия пост
# 391
Мами,нахлувам ,за да ви кажа,че този гел е преоценен в Била(40 пранета за 12,99лв),явно го  чистят от асортимента.Вчера го взех, но нямам идея дали е за бяло или цветно,може ли да ме просветлите, благодаря! 🌼

Виж целия пост
# 392
Ползвам капсули на Скип (универсални и за цветно) , преди на Персил (цветно) и веднъж една кутия на Ариел. Никога не ми е залепвала на люк или оплътнението.  
(имам други забележки към капсулите, а именно лошо влияние на материи с повече ликра).  
Според мен зависи от пералнята. Моята е LG за 7 кг.
Виж целия пост
# 393
Този препарат добър ли е ?
Виж целия пост
# 394
Има ли Ариел с повече от 15% избелители? Вчера останах много учудена, че пише в състав  <5% избелители. То реално е нищо!
Виж целия пост
# 395
Клинекс.
Виж целия пост
# 396
Има ли Ариел с повече от 15% избелители? Вчера останах много учудена, че пише в състав  <5% избелители. То реално е нищо!
Дали има с повече от 15 не знам. Този, който ползвам, е с 5-15 и си го харесвам.
Преди няколко дни публикувах тук този пост
Прикачвам снимка на състава на кутията за бяло



Още са на промоция. Трябва да мина да си купя, преди да са свършили, нищо, че имам още 4 кутии Simple Smile

believe_,
Скрит текст:
Мами,нахлувам ,за да ви кажа,че този гел е преоценен в Била(40 пранета за 12,99лв),явно го  чистят от асортимента.Вчера го взех, но нямам идея дали е за бяло или цветно,може ли да ме просветлите, благодаря! 🌼


Това омо е много добро, аз си го харесвам и доста време перях с него. Универсално е.
Ще си взема и от него Simple Smile

Момичета препоръчате ми прах за черно, нещо извън обичайният Первол.
Опитай Ариел за черно. И капсули гледам, че са пуснали.
Но аз някаква съществена причина да пера с препарат за черно не открих и черните и тъмни ги пера с течен за цветно.
Виж целия пост
# 397
Има ли Ариел с повече от 15% избелители? Вчера останах много учудена, че пише в състав  <5% избелители. То реално е нищо!
Дали има с повече от 15 не знам. Този, който ползвам, е с 5-15 и си го харесвам.
Преди няколко дни публикувах тук този пост
Прикачвам снимка на състава на кутията за бяло



Още са на промоция. Трябва да мина да си купя, преди да са свършили, нищо, че имам още 4 кутии Simple Smile

believe_,
Скрит текст:
Мами,нахлувам ,за да ви кажа,че този гел е преоценен в Била(40 пранета за 12,99лв),явно го  чистят от асортимента.Вчера го взех, но нямам идея дали е за бяло или цветно,може ли да ме просветлите, благодаря! 🌼


Това омо е много добро, аз си го харесвам и доста време перях с него. Универсално е.
Ще си взема и от него Simple Smile

Момичета препоръчате ми прах за черно, нещо извън обичайният Первол.
Опитай Ариел за черно. И капсули гледам, че са пуснали.
Но аз някаква съществена причина да пера с препарат за черно не открих и черните и тъмни ги пера с течен за цветно.
Ще ме накарате да ходя днес за още 😆🤭🤭🤭
Виж целия пост
# 398
Има ли доволни от този Skip както и варианта му на прах?
Наскоро ползвах капсулите на skip и много ми харесва как мирише прането. Относно изпирането също нямам забележка.
Виж целия пост
# 399
Прахът Skip Ultimate color е много добър, "стрес-тест"-червените кухненски хавлиени кърпи.
Виж целия пост
# 400
Здравейте! Прочетох псоледните няколко страници, но не намерих информация за ОМО. Да не би да изчезва от пазара, поради някакви причини? Търсих го няколко пъти в магазини ДМ, казаха, че го нямат и не знаят дали ще го има. В други магазини също не е наличен. Питам за прахообразния, не за течния.
Виж целия пост
# 401
Здравейте! Прочетох псоледните няколко страници, но не намерих информация за ОМО. Да не би да изчезва от пазара, поради някакви причини? Търсих го няколко пъти в магазини ДМ, казаха, че го нямат и не знаят дали ще го има. В други магазини също не е наличен. Питам за прахообразния, не за течния.
Аз също не го намирам в магазина, от който обикновено си купувам.Позната моя пък от Турция се снабдява и сподели,че и там не намерила.Аз мисля,че ще се появи с нова опаковка и цена съответно...
Виж целия пост
# 402
Здравейте! Прочетох псоледните няколко страници, но не намерих информация за ОМО. Да не би да изчезва от пазара, поради някакви причини? Търсих го няколко пъти в магазини ДМ, казаха, че го нямат и не знаят дали ще го има. В други магазини също не е наличен. Питам за прахообразния, не за течния.

Омо в БГ,ТР е Skip в Гърция,Испания,Франция,може да го намерите в магазините за паралелен внос(физически или онлайн),но има и Омо(внос от Гърция),което е нисък клас.Последните няколко страници е писано доста за този прах Скип=Омо.
Виж целия пост
# 403
В емаг има омо ултимейт.
Виж целия пост
# 404
Май му махнаха избелителите на Омо Ултимейт прах за бяло. Някой проверявал ли е скоро състава?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия