🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 18 (Tема 1)

  • 39 097
  • 747
# 465
Пазаруване нямаше, готвене- също. Сложи готово нарязани, сварени, изпечени.. продукти. Този Нойзи много ми е тип фикус, интелектуално отсъства. Не разбрах защо кеси там.
Иначе супер къща!
Виж целия пост
# 466
Ску-ка и напъни за показ...
Виж целия пост
# 467
Ску-ка и напъни за показ...

Иначе поотделно са ок, но странна компания, напън и скука. Или поне това дадоха.
Виж целия пост
# 468
Мама това, мама онова - донесе, направи...Ми ти къде си?
Виж целия пост
# 469
Пазаруване нямаше, готвене- също. Сложи готово нарязани, сварени, изпечени.. продукти. Този Нойзи много ми е тип фикус, интелектуално отсъства. Не разбрах защо кеси там.
Интелектуално би присъствал, ако беше прочел няколко сонета от Шекспир ли!? Joy
Виж целия пост
# 470
Другата седмица пак ли ще има? Нали ще почва новият сериал? 🤔
Виж целия пост
# 471
Хм, следващата седмица май ще повтарят седмица от Черешката.
Виж целия пост
# 472
Мама това, мама онова - донесе, направи...Ми ти къде си?
при Нойзи, как къде Wink

Др.седмица пак участвали ще има..
Виж целия пост
# 473
Този Нойзи много ми е тип фикус, интелектуално отсъства. Не разбрах защо кеси там.
Е, ти па нищо не каза! 😆 Че той това работи - интелектуалец-пенкилер.
Не гледах, ама ще инспектирам после чистотата в куФнята на Марчето. 😁
Виж целия пост
# 474
И аз се чудя кога ще е следващата седмица... иначе май е нов сезон, па макар и със стари участници.
Виж целия пост
# 475
Хареса ми вечерта и обстановката. Най ми харесаха хлебчетата.
Изпуснах  вечерта на Ненчо явно е била добра и спечели плакета.
Сто пъти изрекламира новото предаване за звездите.

Другата седмица ще е яко готвене.  Дарина Такова за втори път ще участва. Класа е тя.
Банкера също е участвал и чревоугодник .
Виж целия пост
# 476
Появи се мрачен и с черни дрехи, каза две думи и толкоз. Все едно "прекалено съм умен за това поп реалити", но ще присъствам в пространството.WTF?!
Виж целия пост
# 477
Другата седмица какво ще рекламират 🤑
Виж целия пост
# 478
Новите лихви. Simple Smile
Виж целия пост
# 479
JoyMoney Банкер да си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия