Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 65 261
  • 737
# 495
Много се надявам в предстоящите зимни/ коледни кутии да има повече продукти за тяло/ коса със страхотни топли, уютни аромати. Стига с тези кремове и серуми за лице. Ще е супер да има хубава ароматна свещ или друг аксесоар за топлина и уют. Време си е вече.
Виж целия пост
# 496
Много се надявам в предстоящите зимни/ коледни кутии да има повече продукти за тяло/ коса със страхотни топли, уютни аромати. Стига с тези кремове и серуми за лице. Ще е супер да има хубава ароматна свещ или друг аксесоар за топлина и уют. Време си е вече.
Няма угодия, аз пък съм затрупана с маски за коса и балсами, кремове за тяло и особено скрабове – от всякакъв вид (за тяло и лице). Затова пък кремовете ми свършиха и когато изразходя последните остатъци от д-р Дерм ще купувам, защото в коледния Кибрит май не се очертава крем за лице. Надявах се на Миланеси, но нещо сигурно са се объркали нещата,  не остана време за тази кутия. Пропуснах последните кутии, защото имах много разходи по ремонти и ученик, а и пестя в очакване на коледни чудеса...
Виж целия пост
# 497
Аз пък искам качествени кремове и серуми в риъл лайфа никога не мога да си позволя реалната им цена ,ароматизирани лосиони за тяло и сапуни миришещи на канела и бисквитки мога и от ДМ да си купя за под 15 лв .
 С камъкът от кибрита много вдигнаха левъла правя си масажи всички ден ,събрала съм си папка с видеа и виждам осезаем ефект , много съм доволна ...
Надявам  се на някакво добро антицелулитно за зимата...
Виж целия пост
# 498
Кой камък от Кибрита? Можеи ли да споделиш?
Виж целия пост
# 499
Кой камък от Кибрита? Можеи ли да споделиш?
Гуа Ша-та
Скрит текст:
Моят камък си е с перфектна форма.


А има ли някакви надписи по него на марката?
Виж целия пост
# 500
Здравейте, момичета,
От миналата година знам за КИБРИТ и много ме впечатли идеята, купих две коледни кутии за подарък и бяха страхотни. През този октомври си поръчах за първи път за мен, случайно попаднах на темата и чак сега разбирам, че има много видове. Прочетох много положителни отзиви за GOOD BOX и днес я поръчах и аз. Ще следя темата с интерес и се надявам да не поръчам всички коледните кутии 😱
Доколкото прочетох, GOOD BOX, Belle box и КИБРИТ са най-предпочитани? Моля да споделите като съотношение качество продукти и цена, коя купувате най-често?
edit: Дали има някой доволен от REDUIT SMART BOX на Pick N Dazzle и Hey Bea Box да сподели мнение? И двете също ми харесват много на пръв поглед 💕
Виж целия пост
# 501
И аз се надявам на ароматна свещ,календар,тефтер,планер или подобно нещо с коледно настроение 😇❄️🥳❤️

Да аз от тези трите само поръчвам.
Виж целия пост
# 502
Май Кибрит скоро ще пускат кутията с продукти на Milanesi. Прочетох, че са пристигнали продуктите за кутията и сега работели по дизайна на кутията.
Виж целия пост
# 503
В момента съм с шийт маската от Гуудбокс, но усещам едно леко парене около устата и носа. При друг случвало ли се е?

Изпробвах и скрабът за тяло- с 1 дума- НАСЛАДА!
Виж целия пост
# 504
Аз пробвах кремчето с вит.ц и усещам леко стягащо действие

***

✨ Подготвили сме една специална изненада! Ще загатнем, че това е едно дългоочаквано Good Box издание в колаборация с много #любим #бранд от слънчева Гърция. 🇬🇷 ❤️

💭 Можеш ли да познаеш кой?

🕊️ Очаквай кутията скоро на www.goodbox.bg
Виж целия пост
# 505
Здравейте, момичета,
От миналата година знам за КИБРИТ и много ме впечатли идеята, купих две коледни кутии за подарък и бяха страхотни. През този октомври си поръчах за първи път за мен, случайно попаднах на темата и чак сега разбирам, че има много видове. Прочетох много положителни отзиви за GOOD BOX и днес я поръчах и аз. Ще следя темата с интерес и се надявам да не поръчам всички коледните кутии 😱
Доколкото прочетох, GOOD BOX, Belle box и КИБРИТ са най-предпочитани? Моля да споделите като съотношение качество продукти и цена, коя купувате най-често?
edit: Дали има някой доволен от REDUIT SMART BOX на Pick N Dazzle и Hey Bea Box да сподели мнение? И двете също ми харесват много на пръв поглед 💕
Аз обожавам Хей Беа напоследък. Някак по- различна ми е от другите кутии.
Виж целия пост
# 506
✨ Подготвили сме една специална изненада! Ще загатнем, че това е едно дългоочаквано Good Box издание в колаборация с много #любим #бранд от слънчева Гърция. 🇬🇷 ❤️

💭 Можеш ли да познаеш кой?

🕊️ Очаквай кутията скоро на www.goodbox.bg
Eolia🤞🤞🤞
Виж целия пост
# 507
Аз пробвах кремчето с вит.ц и усещам леко стягащо действие
Много съм доволна от крема! Направо доста стягащ го усещам, чак уау. А като знам, че се дърпах и не исках да я поръчвам...
 Eolia какви продукти предлагат?
Виж целия пост
# 508
Аз от няколко дни използвам Reduit устройството, все още не мога да кажа дали има силен ефект. Само мога да направя сравнение между кремовете на Avant, този в кутията е с малко по-мазна текстура от предишния ми техен. А относно кутиите, във всяка има попадения според мен. Но на мен лично Кибрит най-много ми допада, Bellebox напоследък прекалиха с ружовете и хайлайтърите.
Здравейте, момичета,
От миналата година знам за КИБРИТ и много ме впечатли идеята, купих две коледни кутии за подарък и бяха страхотни. През този октомври си поръчах за първи път за мен, случайно попаднах на темата и чак сега разбирам, че има много видове. Прочетох много положителни отзиви за GOOD BOX и днес я поръчах и аз. Ще следя темата с интерес и се надявам да не поръчам всички коледните кутии 😱
Доколкото прочетох, GOOD BOX, Belle box и КИБРИТ са най-предпочитани? Моля да споделите като съотношение качество продукти и цена, коя купувате най-често?
edit: Дали има някой доволен от REDUIT SMART BOX на Pick N Dazzle и Hey Bea Box да сподели мнение? И двете също ми харесват много на пръв поглед 💕
Виж целия пост
# 509
Първата кутия, която си купих беше коледната кутия на Good box ❤
Очакванията ми не бяха големи и може би заради това толкова много я харесах.
Въпреки, че изхвърлих крема за лице на dr Formula ли какво беше 🤔 с радост си изразходих останалите неща 😊
Кибрит също предлагат сносни продукти 👍🏻
В очакване на коледните кутийки съм, как ли ще ни изненадат за празниците 🎇
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия