Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 65 246
  • 737
# 600
Някой, ако знае коя ще е книгата в кутията на Чарли през ноември, може ли да ми пише ЛС. 🙂 Благодаря!
Виж целия пост
# 601


Някоя от вас пробвала ли е тези продукти? Или друго от марката? Много инсе чудя.. или да чакам кибрит да разкрият още някой продукт и тогава да преценя. Иначе за серума с ретинол, ми се стори че пише в състава че има в страницата на гб..много странно. Но той ще е много мазен за моята кожа така или иначе.

Днес си взех кутията от еконт: миришат нежно и имат приятни семпли визии, супер са за подарък, не изглеждат евтини, но може би в някаква друга кутия, тази не е хубава. Няма да ги използвам скоро, защото това ми е третата кутия за октомври. И си поръчах HEY BEA Коледната, много се надявам на чудеса там Nature High Brightness
Виж целия пост
# 602
Скрит текст:


Някоя от вас пробвала ли е тези продукти? Или друго от марката? Много инсе чудя.. или да чакам кибрит да разкрият още някой продукт и тогава да преценя. Иначе за серума с ретинол, ми се стори че пише в състава че има в страницата на гб..много странно. Но той ще е много мазен за моята кожа така или иначе.

Днес си взех кутията от еконт: миришат нежно и имат приятни семпли визии, супер са за подарък, не изглеждат евтини, но може би в някаква друга кутия, тази не е хубава. Няма да ги използвам скоро, защото това ми е третата кутия за октомври. И си поръчах HEY BEA Коледната, много се надявам на чудеса там Nature High Brightness

Може ли снимка на нощният еликсир с ретинол + съдържанието му? Благодаря!
Виж целия пост
# 603
Някой, ако знае коя ще е книгата в кутията на Чарли през ноември, може ли да ми пише ЛС. 🙂 Благодаря!
Аз си мисля, че ще е "Стопанката на Господ."
Виж целия пост
# 604
Може и да е Пасиансът на архангелите.
Виж целия пост
# 605
Belle box ме заинтригуваха, май и аз ще поръчам. Предполагам другите три продукта няма да са кой знае какво но пак ще си заслужава.
Виж целия пост
# 606
И аз си мислех, че ще е някоя на Емил Минчев или Мартин Колев, но не 😁. От неизвестен досега за мен автор е, така че чакам с нетърпение.
Виж целия пост
# 607
Скрит текст:


Някоя от вас пробвала ли е тези продукти? Или друго от марката? Много инсе чудя.. или да чакам кибрит да разкрият още някой продукт и тогава да преценя. Иначе за серума с ретинол, ми се стори че пише в състава че има в страницата на гб..много странно. Но той ще е много мазен за моята кожа така или иначе.

Днес си взех кутията от еконт: миришат нежно и имат приятни семпли визии, супер са за подарък, не изглеждат евтини, но може би в някаква друга кутия, тази не е хубава. Няма да ги използвам скоро, защото това ми е третата кутия за октомври. И си поръчах HEY BEA Коледната, много се надявам на чудеса там Nature High Brightness

Може ли снимка на нощният еликсир с ретинол + съдържанието му? Благодаря!

Разбира се. Заповядай Flowers Tulip
Шишенцето е стъклено.

Виж целия пост
# 608
От къде беше за слагане на скрит текст, че не мога да го намеря? Зная коя е книгата, но не искам да разваля изненадата на някой.
Виж целия пост
# 609
В момента в Нотино има намаление на няколко свещи на BBW, излизат по 22-26лв с допълнитлните -15% ✌️ аз ще ги пропусна тези, че поръчах 6 последния месец... 😳
Виж целия пост
# 610
Къди да издиря кутията с книгата, която се обсъжда в последните коментари?
Виж целия пост
# 611
Аз си взех кутията на Чарли за Октомври, с някои препядствия( объркаха ми адреса )  съм мега доволна.
Виж целия пост
# 612
В момента в Нотино има намаление на няколко свещи на BBW, излизат по 22-26лв с допълнитлните -15% ✌ аз ще ги пропусна тези, че поръчах 6 последния месец... 😳
Леле, златни сте! Веднага се запазих за една година напред😄 свещите са ми голяма слабост!
Виж целия пост
# 613
Аз също ❤ и са с безплатна доставка … голям кеф
Виж целия пост
# 614
Къди да издиря кутията с книгата, която се обсъжда в последните коментари?
Става дума за кутиите на Ралица Генчева.
https://charlywilde.com/products/%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87% … D1%82%D0%B8%D1%8F
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия