Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 65 243
  • 737
# 645
Взимам повод от vipkris. Допреди година, когато някой имаше празник, за да се хареса подаръкът решихме в службата да си кажем желанията за подарък. Жените се обединихме около маркова козметика, а мъжете около „първа вноска за нов автомобил“. Тази година  разочаровахме мъжете с реплики от рода: „Ох, затрупана съм!“, и вече получаваме подарък „Първа вноска за лифтинг.“ Така че имат бъдеще кутиите и  явно се харесват от жени с вкус към качествена козметика.
Виж целия пост
# 646
Момичета, идвам да похваля маската за коса от последната кутия на Гуд бокс. Косата ми е обезцветена и изтощена, маската много я омекоти и заглади и ухае страхотно, като аромата се задържа и след сешоар
Виж целия пост
# 647
Момичета, идвам да похваля маската за коса от последната кутия на Гуд бокс. Косата ми е обезцветена и изтощена, маската много я омекоти и заглади и ухае страхотно, като аромата се задържа и след сешоар
И аз много я харесвам, но за мойта коса ще стигна за около 5-6 пъти 😁😟
Виж целия пост
# 648
Супер! Благодаря! Най-вече заради маската взех кутията и нямам търпение да стигна до неяи тези дни,
Виж целия пост
# 649
Момичета, идвам да похваля маската за коса от последната кутия на Гуд бокс. Косата ми е обезцветена и изтощена, маската много я омекоти и заглади и ухае страхотно, като аромата се задържа и след сешоар
Тази маска как я ползвате, преди измиване на косата или след това, като стандартните маски?
Виж целия пост
# 650
+1 за маската. Имам си нацор от продукти и реших да я използвам преди къпане. Намазах се, сресах косата, след няколко минутки измих и косата ми е прекрасна. Единствено миризмата не ми понася, ама няма две добрини.
Виж целия пост
# 651
От 2-3 дни използвам елексира на EOLIA вечер, приятен е, но днес използвах ексфолиращата скраб за лице от кутията и МНОГО ми хареса Heart Exl
Виж целия пост
# 652
Момичета, идвам да похваля маската за коса от последната кутия на Гуд бокс. Косата ми е обезцветена и изтощена, маската много я омекоти и заглади и ухае страхотно, като аромата се задържа и след сешоар
Тази маска как я ползвате, преди измиване на косата или след това, като стандартните маски?
Преди измиване е маската, и на листчето в кутията го пишеше. 😊
Виж целия пост
# 653
Качен е съставът на продуктите на Еолия,  за което адмирации за Гудбокс.  За част от клиентите реалният състав на продуктите е по-важен, отколкото помпозните описания колко върхът е даденият продукт .
Виж целия пост
# 654
Поръчах я. С доставката общо 49,99. Ще ви разказвам, когато я получа и отворя.
Виж целия пост
# 655
Да разбирам, че няма да има ноемврийска месечна кутия на Гуудбокс?
Зарязах капките на Руми засега, а може да ги слагам само вечер. Много ми харесва серума на Фигс&Руж. Предишният, който имах ми правеше кир ефект и го продадох, а този не. Явно много зависи от типа кожа и от това какво ще се нанесе след него. Аз много обичам глинени маски за коса, които се слагат преди къпане. Не мога да кажа дали има ефект все още.
Виж целия пост
# 656
 След голяма пауза от всякакви кутии....Туко що си получих кутията на Good box Eolia, нямам търпение довечера да тествам продуктите. Получих и кутията на Charly Wilde - много е сладурска, с внимание към детайла и лично отношение.
Виж целия пост
# 657
A защо няма да има ноемврийска кутия на Гудбокс?
Виж целия пост
# 658
Ще има Ноемврийска кутия на GoodBox 😊
Виж целия пост
# 659
Какво мислите за серума от кутията за Ноември на Lady box? Дали ще е хубав?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия