Спам тема(Септемврийче Спам!) - от 01.09. до 30.09.22г.

  • 14 151
  • 536
# 450
Лоре, благодаря за кафенцето. Много ми липсваше Heart
Виж целия пост
# 451
Моето е винаги в добро настроение. Което въобще не значи, че на детегледача  ще му е лесно. Trollface
Виж целия пост
# 452
Намонтирах се ... не искам да виждам и чувам за мебели поне месец.

На пп ако ще и да вали си сядам на земята Simple Smile
Виж целия пост
# 453
пп куга
Виж целия пост
# 454
Их, изтървах. Таман чакам да доставят една етажерка... ма Пънчи вече не ще да монтира мебели Joy

Някой, ако знае ефикасно средство срещу мухъл, ще съм му много благодарна! Ясно ми е, че докато не се санира сградата, все ще имаме проблем, та затова за момента борбата е неравна и не спира. Тъпо решение е вградения гардероб в апартамента. За жалост, нищо не можем да направим.
Виж целия пост
# 455
Их, изтървах. Таман чакам да доставят една етажерка... ма Пънчи вече не ще да монтира мебели Joy

Някой, ако знае ефикасно средство срещу мухъл, ще съм му много благодарна! Ясно ми е, че докато не се санира сградата, все ще имаме проблем, та затова за момента борбата е неравна и не спира. Тъпо решение е вградения гардероб в апартамента. За жалост, нищо не можем да направим.

саво. Или белина - сипваш в шише с пулвелизатор и пръскаш обилно.
Това са съветите срещу мухъл в темата за хитринките и са доволни от резултата. само трябва да се спасите някъде за няколко часа да не дишате изпаренията.
Виж целия пост
# 456
и около мухъла яко и плътно. нека е веднъж без повтаряне. като сехс
Виж целия пост
# 457
Варосване на стена?
Виж целия пост
# 458
ти мрастница мрастна
Виж целия пост
# 459
Че кое му е мръсното на варосването?! Anguished
Виж целия пост
# 460
Това го правя. Белината ми е първо другарче. Гъста и концентрирана. Пръскам навсякъде. И пак няма спасение.  Сега чакам да изсъхне и отгоре ще напръскам с още един препарат.
Хазяинът ни беше давал и професионален препарат (от строителна фирма взет), уж много ефикасен, и пак без резултат. Що куфари, обувки и дрехи заминаха... А няма как да оставя минимално количество в гардероба и да оставя празни част от шкафовете. Ако имахме килер/мазе/таван, щеше да е друго.

Лори, не става. Гардеробът в спалнята ни е вграден. Ама така "умно" са го вградили... Използвани са стените на стаята за гръб и страници. А едната е външна. И не стига, че сградата няма изолация, ами са боядисали стените на гардероба с блажна боя, за тях са захванати плоскостите. От прекрасно по-прекрасно. И цялото това великолепие е затворено зад четири огромни плъзгащи врати-огледала - от край до край на стаята, от пода до тавана. Красота! Да не пропускам всеки ден да се любувам на себе си. Дори и легнала, щото отсреща е спалнята.  Joy
Виж целия пост
# 461
и около мухъла яко и плътно. нека е веднъж без повтаряне. като сехс
Flushed Flushed
Не съм съгласна.
Виж целия пост
# 462
и около мухъла яко и плътно. нека е веднъж без повтаряне. като сехс
Flushed Flushed
Не съм съгласна.

четридесет минути с ходене до съседа ли или самия койтоз
Виж целия пост
# 463
Нямам хубави съседи Sad
ти ако имаш, можеш да ми услужиш.
Виж целия пост
# 464

аз имам двама ама са педери Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия