Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 108 445
  • 3 079
# 360
Мисте, вземѝ мерки. Много ги зачести циститите. Намери читав лекар.
Виж целия пост
# 361
Кло, дано се възстановиш по-бързо! А колегите не ги мисли, ще се оправят.
Мисте, и ти дано скоро имаш облекчение!
Имам едно изследване на очите тази седмица. Офталмоложката ме предупреди, че трябва за седмица да нося очила вместо лещите. Имам нови, няма проблем, ама толкова години... малко странно ще ми е навсякъде да ходя с очилата.  Сега само вечер ги слагам.
Виж целия пост
# 362
Добре си се подредила, Кло, няма що. Да минава по-бързо и без последствия, това е най-важното.
Виж целия пост
# 363
Мисте, доктор Спиро работи в неделя, защото работи със застрахователя. Бе получил обаждане и ме чакаше. А ти да се оправяш! Подкрепям Кло, читав лекар.
Виж целия пост
# 364
Сиросче, другият път да знаеш, че помага оцет, възможно най-кисел, за да разтвори бодлите и лавандулово масло за отока. Боли, забира, но минава Kissing Heart
Виж целия пост
# 365
Фил, знам за оцета, но не стана. 😘 Бая бодли си бяха.
Събуди ни буря, а бяхме резервирали лодка за днес. Пуууууу. 24 години с МН... Явно ще пиянстваме в близката кръчма.
Виж целия пост
# 366
Успешна нова седмица, дами!
Днес чакам новини от Стелито.  Щом терминът  и е днес, пък може и днес да бъде Денят.
Виж целия пост
# 367
Добро понеделнишко!

Сиросче, да сте здрави и щастливи!

Кло, то тоя е същия цистит...ама мин.неделя бъбрека преобладаваше и не взех мерки. Та сега...надявам се да отшуми с АБ...нямам време сега за доктор.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 368
Добро утро, Сладкиши ❤️

Сиросче, живи и здрави, и много щастливи бъдете 🥂🥳

Бебе още няма, днес е термина и ако това е признак, че вчера се скъсах да пишкам, както и през нощта, значи иде, а иначе чакам да стане 8.00 и ще звъня в болницата, щото моя лекар е в отпуск, а заместничката му има часове онлайн чак за сряда, не мога да чакам толкова и ще изисквам преглед днес, при който и да е от всички гинеколози.
Виж целия пост
# 369
Добро утро!

Има добри хора. В трудни моменти човек ги открива. Всъщност те тогава се показват. И не се афишират. Тихичко помагат с каквото могат и пак се прибират в техния си път до следващия път, когато някой изпадне в беда.
И това е някак успокояващо - да знаем, че в тези вълчи времена има и не вълци.

Стели, ама аз мислех, че я преносваш Бориса. Объркала съм се нещо. Тези дни ще ни се представи госпожицата значи. 😍

Някой сервира ли кафе за успешна седмица? Ето едно от мен. С талисмана на темата -Сър Кили. 😘
Болните да оздравяват!


Сиросче, дописвам се, че още спя и пропуснах да те поздравя. Здрави и щастливи бъдете, все в една посока да гледате и теглите каруцата!

Сигурно още някого пропускам, но не съм допила кафето и е така. Да живеят оправданията! 🤭
Виж целия пост
# 370
Честита годишнина, Сиросче!
Сатенена сватба празнувате днес! Нека  съвместният ви живот бъде здрав, гладък и луксозен, като сатенена панделка!
Скрит текст:
Двайсет и четвъртата годишнина от сватбата се нарича сатен и това име не е избрано случайно. Не е тайна, че атласът е невероятно издръжлив и здрав плат, който е труден за разкъсване и повреда. Точно това трябва да бъде връзката на съпрузите - силна, готова да издържи на всички бури, скърби и трудности.
Стели, чакам  добри новини днес! Лек час!
Виж целия пост
# 371
Добро утро! Благодаря за кафето.

Сирос, честита годишнина! Все така да се обичате и да сте заедно!

Болните, убодените и ударените да се оправят бързо!

Стели да е спокойна, когато - тогава!

Подрани ми четири дни, вече почва да става норма. Явно с дъртозата и при мен цикълът се скъсява.
Виж целия пост
# 372
Сирос,дълги години още да търпиш твоя недовършен,а той повече да слуша и изпълнява!
Мрачно е вън,ще вадя вече дългите панталони.
Виж целия пост
# 373
Сиросче, много да те слуша недовършеният!
Виж целия пост
# 374
Сирос, бъдете честити и все така обичащи се! 🌷
Стели, успех с прегледа! Всичко ще е наред! Може и на утрешния празник да е решила да се появи. 😀
Панде, толкова си права за добрината. Такива хира рядко се хвалят сами с какво помагат. Само хората говорят за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия