Лидл 167 - септемврийски очаквания

  • 86 300
  • 1 249
# 1 230
Вчера се загледах ги тия зелени етикети "ново" и се чудех промоционална цена ли е или не. Май не е. ...
"Ново" значи, че влиза/остава в ПА.
Виж целия пост
# 1 231
А аз днес забелязах и малките макарони
5 лв ли станаха за пакет ?
Виж целия пост
# 1 232
Пийкок, 🤣🤣🤣 За два пакета беше цената около 5 лв, хайде, няма нужда още да поскъпват...🤐
Виж целия пост
# 1 233
Под лев бяха преди... Аман вече, аман!
Виж целия пост
# 1 234
Нямаха цена май макароните,или не видях. Пътьом отбелязах, че пак ги има
Виж целия пост
# 1 235
2.35лв са макароните,същите ги има и в Кауфланд.
Виж целия пост
# 1 236
2.35лв са макароните,същите ги има и в Кауфланд.
2.35??? Майкоооо! Моя мъж както си прави по един пакет на ядене съвсем няма да смогвам с изхранването.
Виж целия пост
# 1 237
Много са ги увеличили явно. Те Барила са по-евтини. Скоро купувах едни с буквички за децата, бяха по 99 ст.
Виж целия пост
# 1 238
Как 2 и кусур лева макарони!?
Цените са ужасни!
Виж целия пост
# 1 239
Подарявам
Скрит текст:




Виж целия пост
# 1 240
В сезона на гроздето, гроздето е 4 лв / кг
В сезона на чушките- 2 лв/кг
Краставиците паднаха ли под 1.80 през лятото?
Виж целия пост
# 1 241
Аз съжалих, че не взех повече от маслото Монарх и сега май също ще се разходя за маслото с купон в Л., че напоследък ползваме малко повече масълце (и в някои ястия слагам). А с дезодорант Дав (безалуминиев) на 4.89 лв., вече се снабдих от Ф.
Виж целия пост
# 1 242
Свободни купони:
Скрит текст:






Виж целия пост
# 1 243
Не ги намерих в два магазина в София...идеи?
Виж целия пост
# 1 244
Да търсиш промоционални продукти в първите дни от седмицата, а не в последния - това е идеята от мен Wink



Не бях в час с датите много и пак се замотах, ама хубаво че имаме търпеливи и емпатични модератори Blush Отиваме да си говорим по октомврийски в НОВА ТЕМА Flowers Fallen LeafFlowers MushroomFlowers Maple Leaf
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия