Петокласници 2022/2023 - Тема 1

  • 25 524
  • 768
# 105
Ние от днес вече сме в училище - два дена, адаптационни дни, по два часа - запознаване с новите учители, класен ръководител и тн....Всички са нови, тъй като са от прогимназията вече. Класът си е същият, но очакваме нови попълнения, че има деца, които отидоха в други училища.
Тъкмо ще разберем какви тетрадки и помагала да купим...
Хубава седмица на всички
Виж целия пост
# 106
Ние тази вечер имаме родителска. Да видим с какво ще ни сюрпризират в новото училище. Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Ние от днес вече сме в училище - два дена, адаптационни дни, по два часа - запознаване с новите учители, класен ръководител и тн....Всички са нови, тъй като са от прогимназията вече. Класът си е същият, но очакваме нови попълнения, че има деца, които отидоха в други училища.
Тъкмо ще разберем какви тетрадки и помагала да купим...
Хубава седмица на всички
Много любопитна практика...
Виж целия пост
# 108
Това в частно училище ли е?
Виж целия пост
# 109
И моята девойка от днес е на училище - присъствени, но неучебни дни се водят.
Виж целия пост
# 110
Това в частно училище ли е?

Не, това е общинско училище - адаптационните седмици - за първи и пети клас са част от иновацията на училището и е така от 5 години.
Просто имаше ремонт цяло лято и не успяха да оправят стаите, затова тази година е само 2 дни за 5 клас, и 3 дни за първи ( тях ги определят в класове след тези дни, като ги опознават, за да ги поразпределят, че в последните години има доста хиперактивни деца, като навсякъде)
Виж целия пост
# 111
И нашата родителска мина.
Повечето деца са от старият ни клас. Имаме и нови и украинчета.
Учебниците вече са подвързани. Остава да купя учебните тетрадки и тетрадки за час.
От баткото само Книга за ученика ще може да използва.
Виж целия пост
# 112
Това в частно училище ли е?

Не, това е общинско училище - адаптационните седмици - за първи и пети клас са част от иновацията на училището и е така от 5 години.
Просто имаше ремонт цяло лято и не успяха да оправят стаите, затова тази година е само 2 дни за 5 клас, и 3 дни за първи ( тях ги определят в класове след тези дни, като ги опознават, за да ги поразпределят, че в последните години има доста хиперактивни деца, като навсякъде)

Това е много хубаво. Не знаех, че има такова училище, но иначе ми се струва добре да се опознаят новите съученици, да се обяснят правилата без бързане, както е в другите училища в първите дни.
Виж целия пост
# 113
Да, супер звучи наистина. 5 клас е доста труден за децата по принцип. Такова въведение верооятно им се отразява добре.
Виж целия пост
# 114
Това в частно училище ли е?

Не, това е общинско училище - адаптационните седмици - за първи и пети клас са част от иновацията на училището и е така от 5 години.
Просто имаше ремонт цяло лято и не успяха да оправят стаите, затова тази година е само 2 дни за 5 клас, и 3 дни за първи ( тях ги определят в класове след тези дни, като ги опознават, за да ги поразпределят, че в последните години има доста хиперактивни деца, като навсякъде)

Ето на това се казва иновативно училище.
А не като нашето - само в името.🤨
Децата вече са отишли, видяли, а ние все още никаква информация нямаме. Само някакъв списък на класни ръководители в сайта на училището....
И предстояща родителска среща след началото на учебната година.

Но пък има наличен СТЕМ център, в който никой не влиза.
Просто едни пари са усвоени...
Виж целия пост
# 115
Но пък има наличен СТЕМ център, в който никой не влиза.
Просто едни пари са усвоени...

А защо не се ползва? Принципно е чудесно да има такива центрове и занятия. Госпожата ни до 4 клас правеше такъв кръжок и им беше много интересно.
Виж целия пост
# 116
Би било интересно, но...
Досега се оправдаваха с Ковид. Да не ходели по коридорите...
Иначе за пред телевизиите са първи...
Виж целия пост
# 117
Да не сте в 55то ....?
Виж целия пост
# 118
Не.
Скрит текст:
в 81
Виж целия пост
# 119
Водят го доста добро училище. Дано да ви се случат нещата по-лесно и бързо, ама като гледам пак някакви мерки и простотии, та не знам....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия