Кралски работи и клюки - септември 2022

  • 236 391
  • 3 357
# 210
Кралицата е трябвало да има някакъв ангажимент, който е отменен, защото лекарите са и препоръчали да си почива.

Да попитам Кембрийджови в новото жилище ли са вече и децата в някои училище около Уиндзор ли са?
Виж целия пост
# 211
Току що четох,че Уилям и Кейт пътуват за Балморал.В английските групи,в които участвам хората са разтревожени.
Виж целия пост
# 212
Току що четох,че Уилям и Кейт пътуват за Балморал.В английските групи,в които участвам хората са разтревожени.
И тук, от другата страна на океана е BREAKING NEWS Cry
Виж целия пост
# 213
Ан и семейство са в Балморал, а Андрю пътува натам.
Софи и Едуард също.

Изявлението на новата министър-председателка:
Виж целия пост
# 214
Значи е официално. Мисля, че ще се закрепи, Филип го крепиха до 99 години, няколко пъти влизаше в болницата. 96 не са малко, но последно бабет изглеждаше що-годе добре, според мен ще успее да се възстанови.
Виж целия пост
# 215
Не са добри новините, по това което се съобщава и случва.
Виж целия пост
# 216
Според мен са отменили някакъв ангажимент неин днес и затова са пуснали такова изявление.
Така или иначе е време да спре с официалните ангажименти, та  дано подготвят почвата за това.
Виж целия пост
# 217
Но чак думи и от Лиз Тръс, ако бе просто отмяна на една среща?
Виж целия пост
# 218
Не помня последните месеци когато Кралицата пропускаше ангажименти по препоръка на доктори ,министър председателя ,да е правил изявление ( поправете ме ако бъркам)
Дано и този път успее да се възстанови.
Нека Господ бъде с Кралица Елизабет!
Виж целия пост
# 219
Според BBC всичките ѝ деца ( Андрю включително, някой пита изрично за него) са там или пътуват към замъка. Пишат, че събирането на семейството в Бламорал дава повод за притеснения.
Виж целия пост
# 220
Щом всички са се запътили натам, а и с оглед изявлението на прайм министъра, явно нещата са сериозни. Хари и той трябва да отиде.
Виж целия пост
# 221
Отиват и Хари и Меган.
Виж целия пост
# 222
Ами аз пък се надявам да е много шум за нищо.
Виж целия пост
# 223
Ами аз пък се надявам да е много шум за нищо.
Аз също.
Дано е добре, жената и да си има още дни.
Виж целия пост
# 224
Здравейте.
Тъкмо прочетох новината и идвам да видя какво сте писали тук.
Според мен, щом всички отиват натам, нещата може и да са наистина лоши, но да не се коментира, докато не се събере цялото семейство и не се уточнят подробностите. Дано не съм права де, но предвид и изявлението на праим министъра, а и всички тръгнаха натам.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия