Кралски работи и клюки - септември 2022

  • 236 391
  • 3 357
# 195
Много грозна рокля!
Виж целия пост
# 196
Хубави дечица.
Виктория и Даниел вчера заедно с младежи от екипа на фондацията си, са посетили организация от която безплатно могат да се наемат спортни екипи и аксесоари за спорт, както и училище в което деца които не могат да си позволят спортни стоки са наели безплатно от фондацията.
Много интересна и смислена дейност има тази фондация. Допада ми идеята.
Виктория много готина така спортна.



И още една организация свързана с и дейности за деца е посетила Вики.

Виж целия пост
# 197
Роклята на Кейт не ми харесва.
Благодаря, че уточнихте, че роклята на Шарлот е униформа. Ужасна е! Помислих, че пак са я намъкнали в някой пенюар от времето на прабаба й Елизабет. Униформите на момчетата са О.К. - ризи и панталон, бих предпочела и за момичетата да са такива, но явно летните униформи на момичетата трябва да са рокли с разцветка на престилка.
Виж целия пост
# 198
Е, роклята на Катрин е наистина грозна.
Виж целия пост
# 199
Не разбирам идеята с черната коса, на корицата на броя посветен на Летисия.
Не харесвам Летисия, но това е обидно спрямо избора ѝ да не се боядисва.

Нова книга.

https://www.amazon.com/Letizia-una-mujer-real-Spanish-ebook/dp/B0B6FPY6WZ  
Виж целия пост
# 200
Роклята ми хареса. Малко жени обаче имат фигура като за нея.
Виж целия пост
# 201
Според пресата кралицата е все по-зле, семейството е предупредено, също и министър-председателката.
Има и официално изявление.
Виж целия пост
# 202
Според пресата кралицата е все по-зле, семейството е предупредено, също и министър-председателката.
Има и официално изявление.

Една епоха си отива. Confused
Виж целия пост
# 203
Хмм, това не е някакво преувеличение нали? Защото имам бегъл спомен, че преди няколко дена я видяхме да се ръкува с някаква дама (не помня коя точно) и ми изглеждаше нормално.
Виж целия пост
# 204
Какво пише в това изявление?

Видях си го, пише че докторите са загрижени за здравето ѝ и че препоръчват да остане под наблюдение.
Да не я погребваме все още...
Виж целия пост
# 205
Ето го
Following further evaluation this morning, The Queen's doctors are concerned for Her Majesty's health and have recommended she remain under medical supervision. The Queen remains comfortable and at Balmoral.'

Чарлз, Камила и Уилям пътуват натам.
Хари в Англия ли е още?
Виж целия пост
# 206
Виж целия пост
# 207
Според пресата кралицата е все по-зле, семейството е предупредено, също и министър-председателката.
Има и официално изявление.
Обявили са, че Чарлз и Камила вече са в Балморал, а Уилям пътува натам в момента.
Виж целия пост
# 208
Чак не ми се вярва...... Sad
Виж целия пост
# 209
Чарлс и Камила са в Шотландия, в съседното имение.
Имайте мялко вяра, Бабет е жилава!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия