Пазаруване от LCWaikiki тема 7

  • 45 662
  • 745
# 210
А може ли да се върне дреха, на която е махнат етикетът? Пазя самия етикет, но беше закачен с пластмасова нишка и де факто я срязах...
Виж целия пост
# 211
Не ми хваща код Save, на банера уж пише на всички продукти! Всъщност никога досега не ми е хващал този код.
Виж целия пост
# 212
Не ми хваща код Save, на банера уж пише на всички продукти! Всъщност никога досега не ми е хващал този код.

Това е подвеждащо намаление ... не се получава , както и да опитваш да въведеш "save"!?!
Виж целия пост
# 213
Ето пак са пуснали код Save, при това на всичко, но пък няма безплатна доставка 😆
Виж целия пост
# 214
Днес въпреки че нямаше банер за БД, не ми начисли в кошницата. Поръчах 3 сапуна. Куриера последните пъти много се смя с мен като разбра какво ми носи.
Този с кокос е много ароматен, сега поръчах и с праскова.
Виж целия пост
# 215
Днес въпреки че нямаше банер за БД, не ми начисли в кошницата. Поръчах 3 сапуна. Куриера последните пъти много се смя с мен като разбра какво ми носи.
Този с кокос е много ароматен, сега поръчах и с праскова.
Колко големи са тези сапуни? Изглеждат ми като тези малките, които слагат в хотелите.
Виж целия пост
# 216
Днес въпреки че нямаше банер за БД, не ми начисли в кошницата. Поръчах 3 сапуна. Куриера последните пъти много се смя с мен като разбра какво ми носи.
Този с кокос е много ароматен, сега поръчах и с праскова.
Колко големи са тези сапуни? Изглеждат ми като тези малките, които слагат в хотелите.
По 50 и 100гр.
Виж целия пост
# 217
50 гр са по-евтините, но не са като в хотелите - по-скоро са тънки, отколкото малки.
Виж целия пост
# 218
дами, аз от 10 дни чакам уж преведенага сума за връщане да се появи в банковата ми сметка, но уви - писах във формуляра на сайта, но нямам отговор, има ли смисъл да звъня на телефона, който ся оставили?

Доста отрицателно преживяване ми е дотук връщането..
Виж целия пост
# 219
Има смисъл, на телефона отговарят или ако случайно не - връщат обаждането.
Виж целия пост
# 220
Погледнете и в lc пари за всеки случай.Аз върнах пратката във вторник, без отметка в сайта за връщане(забравила съм).Вчера сумата беше в lc пари.
Виж целия пост
# 221
преведоха ги, но наистина 10 дни по-късно. Благодаря ви
Виж целия пост
# 222
Здравейте, момичета.
Искам да попитам за колко време пристигат поръчките от сайта. Днес си поръчах една рокля, която ми трябва за повод след около 10-ина дни и се питах дали ще дойде навреме.
Виж целия пост
# 223
Здравейте, момичета.
Искам да попитам за колко време пристигат поръчките от сайта. Днес си поръчах една рокля, която ми трябва за повод след около 10-ина дни и се питах дали ще дойде навреме.
Зависи, но средно да кажем 3-4 работни дни, а понякога и за 2.
Виж целия пост
# 224
Много благодаря за бързия отговор Blush

Скрит текст:
Здравейте, момичета.
Искам да попитам за колко време пристигат поръчките от сайта. Днес си поръчах една рокля, която ми трябва за повод след около 10-ина дни и се питах дали ще дойде навреме.
Зависи, но средно да кажем 3-4 работни дни, а понякога и за 2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия