Къде в Бургас? ( 60)

  • 63 980
  • 821
# 240
Стена за катерене на закрито има в Младежкия дом, не знам обаче от каква възраст се допускат децата.
ПланетУм е на Морска гара,  лесно ще го намерите с гугъл мапс, Авиомузеят до летището - ще трябва да излезете от града и имайте предвид,че е музей на открито/ или по-добре на идване от Варна преди да влезете в Бургас/. Никулден е празник на Бургас, ще има движение и мероприятия из центъра, ориентирайте се към платен паркинг или синя зона. За тортата не мога да помогна.
Виж целия пост
# 241
Наскоро ядох торта от тук. Абсолютно изчистен състав, налична украса не от фондан, а печат върху бяло шоколадово покритие, доколкото разбрах. Като вкус беше разкошна и едногодишния рожденик си хапна с кеф, а майка му беше доволна, че не ѝ се е наложило да прави компромиси. Не е точно в Бургас, но е наблизо все пак и ако приемат поръчки, може би ще останете доволни Simple Smile
Виж целия пост
# 242
bradata, много благодаря за препоръката. Поръчах и ще дам отзиви след празника, много мило звучи момичето и предлага чудесни неща наистина. Детето се съгласи за снимка на героите върху плочка шоколад.
Благодаря на всички! Ние сме при приятели в Бургас и познаваме сравнително града. Просто не сме ходили в самите обекти, ще им звънна в работно време да ги разпитам и тях.
Виж целия пост
# 243
Здравейте искаме таткото да ходи с детето да плуват в басейн то е на 3 годинки къде би било подходящо ...
Виж целия пост
# 244
Здравейте искаме таткото да ходи с детето да плуват в басейн то е на 3 годинки къде би било подходящо ...

Като, че ли в х-л България.  В Сарафово имаше един СПА к-с Атлантис, но не знам какво е положението в момента. Четох, че нещо са открили на Мин.бани, но не съм ходила.Може там да е по-добре ако не е гореща водата.
Другите басейни са доста големи и там спортуват, сигурно не и много топло.

Сещам се и за Приморец, и сградата до Немската, но какво стана с този басейн също нямам идея.
Виж целия пост
# 245
bradata, много благодаря за препоръката. Поръчах и ще дам отзиви след празника, много мило звучи момичето и предлага чудесни неща наистина. Детето се съгласи за снимка на героите върху плочка шоколад.
  Племенницата ми намери координатите ѝ в една група за поръчки на продукти и услуги от майки на деца с увреждания, така че и кауза има заниманието. Сурови торти и здравословни съм яла, но нейната беше чудесна и греховно вкусна, като на външен вид също беше чудесна. Дано останете доволни рожденикът и вие Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Здравейте, може ли да ме упътите как да стигна от автогара юг до кв.,, Меден Рудник" и по специални у-ще,, Константин Петканов",трябват ми автобуси с които да стигна до там.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 247
Автобус Б2
На спирката на терминал Юг,спира по средата на перона. Има табели за М.Рудник и Славейков ! Внимавайте да не ги объркате!
Ако трябва питайте,на място,за къде е автобуса. Има и табели.
Но вече за училището в комплекса,не мога да кажа,къде трябва да слезете. Може да попитате контрольорката,да ви каже. В автобусите,също има екрани за спирките.
Виж целия пост
# 248
Здравейте искаме таткото да ходи с детето да плуват в басейн то е на 3 годинки къде би било подходящо ...

Басейнът в Меден Рудник, има и малък басейн, подходящ точно за малки деца
Виж целия пост
# 249
Здравейте, може ли да ме упътите как да стигна от автогара юг до кв.,, Меден Рудник" и по специални у-ще,, Константин Петканов",трябват ми автобуси с които да стигна до там.Благодаря предварително
.                                                                        В М. Рудник слизаш на спирка Бадемите и от там не е далеч.
Виж целия пост
# 250
Здравейте,може ли да ме насочите към магазини който продават абитуриентски рокли.
Виж целия пост
# 251
Препоръчайте, моля, инструктор или школа за шофьорски курс!
Виж целия пост
# 252
Здравейте,може ли да ме насочите към магазини който продават абитуриентски рокли.
Виж в булчинските магазини по Ботева.
Виж целия пост
# 253
Къде мога да намеря троянска мая на "Аполон" за приготвяне на сирене и кашкавал? Обиколила съм на всякъде почти, дори в Кауфланд не видях такава.... Ако имате на представа къде се продава, ще бъда много благодарна:)
Виж целия пост
# 254
Здравейте,може ли да ме насочите към магазини който продават абитуриентски рокли.
https://www.briliantin-agency.com/uslugi/oficialni-rokli
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия