Къде в Бургас? ( 60)

  • 63 950
  • 821
# 645
Знаете ли място където да се направи тенеска със собствена снимка и надпис и която да не се напука,разпадне след пране и носене?
В мола мисля,че правят,но нз дали и със снимка

Тези в мола ги няма от една година, ако не и повече.

Търся заведение в центъра, което предлага вкусна храна и да не е прекалено скъпо.

Дайте някакви насоки за предпочитан тип кухня, но заведенията в центъра плащат високи наеми и в съчетание с инфлацията - навсякъде е скъпо. Едно фрапе на Богориди е 6 лв, порция калмари 14 лв.
Виж целия пост
# 646
Скрит текст:
Знаете ли място където да се направи тенеска със собствена снимка и надпис и която да не се напука,разпадне след пране и носене?
В мола мисля,че правят,но нз дали и със снимка

Тези в мола ги няма от една година, ако не и повече.
Търся заведение в центъра, което предлага вкусна храна и да не е прекалено скъпо.

Дайте някакви насоки за предпочитан тип кухня, но заведенията в центъра плащат високи наеми и в съчетание с инфлацията - навсякъде е скъпо. Едно фрапе на Богориди е 6 лв, порция калмари 14 лв.

Като предпочитания - нямаме към конкретна кухня. Само да е вкусно. Права сте за цените, излишен критерий е в случая.
Виж целия пост
# 647
Беше ни харесало на р-та на Тоха, но като, че ли не беше много богато менюто.
Виж целия пост
# 648
Знаете ли място където да се направи тенеска със собствена снимка и надпис и която да не се напука,разпадне след пране и носене?
В мола мисля,че правят,но нз дали и със снимка

Тези в мола ги няма от една година, ако не и повече.

Пак ги има , на същото място . Срещу А1
Виж целия пост
# 649
Моят фаворит за вкусна храна в момента е Tony Gigi / на мястото на Норма, до Златна рибка/. Обслужването е чудесно, но не е евтино
Виж целия пост
# 650
Цените като на Норма ли са?
Моят фаворит за вкусна храна в момента е Tony Gigi / на мястото на Норма, до Златна рибка/. Обслужването е чудесно, но не е евтино
Виж целия пост
# 651
Менюто заедно с цени го има във Фейсбук профила на заведението.
Виж целия пост
# 652
Аз също се присъединявам към мнението за Tony Gigi. Цените определено са по-ниски от Doc5 например.
Друго място с оригинална кухня - 8mamas.
Виж целия пост
# 653
Здравейте. Някой да е записвал детето си на частна лятна занималня в града? Можете ли да ми препоръчате някоя, става дума за момиченце на 8 години
Виж целия пост
# 654
Да, в "Мечтатели" две поредни години.
Доволна съм.
Виж целия пост
# 655
Къде мога да поръчам да ми изрежат ПДЧ по размер (за рафтове за гардероб става въпрос), без да се налага да купувам цяла плоскост? Без Практикер.
Виж целия пост
# 656
В Роси са ми рязали количество за горницата на нощно шкафче.
Виж целия пост
# 657
Къде мога да поръчам да ми изрежат ПДЧ по размер (за рафтове за гардероб става въпрос), без да се налага да купувам цяла плоскост? Без Практикер.

Салекс, Бриколаж. От Салекс съм най-доволна.
Виж целия пост
# 658
В Салекса искаха да купиш цяла или половин плоча. Поне преди години. Сега не знам как е.
Виж целия пост
# 659
За Салекс актуална информация ли е, защото и аз знам, че искаха да си купиш цялата дъска?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия