Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 10

  • 34 550
  • 748
# 600
Този Лъчезар е пълен провал, предполагам (гледам на запис). От астрофизика, където явно не е издържал - в библиотекарския, една от печатниците за дипломи.
Виж целия пост
# 601
В залата защо са пак с маски ?
това са записите от април месец
тогава записаха за 6 дена от април по 6 записа
общо 36 записа, които сега гледаме септември и октомври.
а някой знае  ли кога ще записват новите записи?
някой ако е участвал сега септември или октомври.
Може и на лични да ми пише, че мъжа ми иска да го записва да участва.
Виж целия пост
# 602
Крайно време е някой да смени Билалов
То бива, бива ама прекали с тази жена. Такова яко побутване, тя чака той да я подкани да маркира и спокойна маркира и винаги това е верния отговор?! Не стига, че така фриволничеше с нея, все едно са стари гаджета, дето са били различни екскурзии и после си разправят преживяванията.
Жената бе слаба, без обща култура а с лесни въпроси и мощна подкрепа от водещия ще си тръгне с поне 5000 лв.

Предния мъж пък имаше уникален късмет с елементарни въпроси дори за първите 5 въпроса, дойдоха после по-трудните и окапа. Ама окапа, защото при него помощ от водещия нямаше.
Виж целия пост
# 603
По отношение на маските защо ми се струва, че въпросът за Ружа Игнатова беше за обявяване издирването й към края на юни 2022г.? Значи е снимано юли. Затова и на мен ми направиха впечатление маските, греша ли  за въпроса?
Виж целия пост
# 604
Бях в другата стая и не разбрах защо участникът изглежда все едно още не се бръсне? Детско издание?
Виж целия пост
# 605
На 18 е. 😃
Виж целия пост
# 606
Младолик Simple Smile
Виж целия пост
# 607
Дакел според мен,но да видим.
Виж целия пост
# 608
Дакел не беше ли дашхунд? И май само то звучи различно на английски?

Ууу, какъв лесен въпрос за 10 000 лева! В Арбанаси са колоните.
Виж целия пост
# 609
Подиграват ли се с това момче? В сравнение с предните участници...
Виж целия пост
# 610
Не е бил в Рилския - не са ли ги водили от училище? Аз до сега съм била десетина пъти, без да ми е цел.
Виж целия пост
# 611
Справя се отлично момчето! Наистина ли е на 18?
Виж целия пост
# 612
Да 😃
Виж целия пост
# 613
Задават му много подходящи за възрастта въпроси, този за колоната на по-възрастен участник сигурно щеше да е за 3000, не 10000.
Виж целия пост
# 614
Браво на момчето, напълни ми душата! Simple Smile

А за онази, 10 бона са жив подарък, нямам думи просто.
Да отиде сега на една екскурзия до Петра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия