Прегръщам ви всички!






Истинско удоволствие е да чета всяка дружка тук. Поли, много се радвам, че поне от време на време намираш време и за нас!
Никакво намерение нямам да те изключвам, споко
На дружките с малки деца не мога да им придирям, че не винаги имат време за темата, минала съм през това. Но, винаги ме радвате с присъствието си тук, да знаете! 

И колко е хубаво, че славата не завъртя главата му, въпреки младостта му, заради това, че винаги е стъпил здраво на земята, също го обичам толкова 

И аз съм с много отсъствия…












Ммм ... уморен бил изглеждал, остарял според някои, пълни глупости
Изглежда супер! 






, браво на децата!!










благодаря ви!
Наистина са страхотни тези деца, такива бяха от малки, невероятно умни и талантливи
В клипа видях още от моите деца, снощи много им се зарадвах и не успях да се въздържа да не споделя с вас, разказвала съм ви за тях, много се гордея с този мой випуск!
страхотни са заедно, нямам търпение да гледам този филм, но ще трябва отново да се чака ... Добре, че поне споделиха някоя и друга снимка! 





това реално ли е ??? Ти я следиш Башак. На мен не ми прилича на Курт Ефе това бебе, ръчичките не са същите и си мисля, че е фейк 




благодаря ви!
Наистина са страхотни тези деца, такива бяха от малки, невероятно умни и талантливи
В клипа видях още от моите деца, снощи много им се зарадвах и не успях да се въздържа да не споделя с вас, разказвала съм ви за тях, много се гордея с този мой випуск!
страхотни са заедно, нямам търпение да гледам този филм, но ще трябва отново да се чака ... Добре, че поне споделиха някоя и друга снимка! 





това реално ли е ??? Ти я следиш Башак. На мен не ми прилича на Курт Ефе това бебе, ръчичките не са същите и си мисля, че е фейк 




благодаря!
Знаех си, нашето Ефенце със сигурност е по-хубаво
















Препоръчани теми