
Красив портрет на Берен










благодаря ви за всичко споделено! 
Прекрасна музика прави Тойгар за всеки сериал.
благодаря за клипчето с талантливото ни момче, супер е!
Нямам идея дали са се прибрали в Турция, аз пък се надявам да са посетили Тугай, да си види племенника 

Тя знае много добре за кого е омъжена, колко любима двойка са ББ, със сигурност няма как да не е прочела, че някои фенове ги искат заедно и в реала, и какво ? Нека си искат, с това и ще си останат
Не мисля, че е притеснена от това, че отново играят заедно, тя е умна жена, която знае, че е обичана. Според мен, освен, че е по-млада, Берен с нищо друго не я превъзхожда. Ама аз не съм и върла фенка като някои от вас тук, де, няма шанс да бъда фен на никоя, колкото и ги харесвам 








И ред други простотии. То и аз си се чудя защо още се ядосвам, като знам, че са тотал щета
А Башак може и да не чете изобщо коментари, така е най-здравословно
Много се надявам да задминат ББ! Ще видим ...

пак си чела някакви "умници" сигурно от руски произход 









благодаря за споделеното!
Да, дано са посетили Тугай, така и така са в Америка
Сега и двамата са още по-добри и опитни като актьори, защо не ? Стига сценария да е топ, друго чудо не им трябва, химията помежду им си е там, вижда се само от снимките. И наистина много се надявам Серин и Мехмет да станат нова легендарна двойка, дано! Ще видим, само здраве да е!
На мен не ми се отваря линка, мила
Но, на нас не ни се и налага, слава богу 
Тази тема си е на всички, които харесват Къванч, а ти знаеш колко ти се радваме, когато намериш време да пишеш тук . Благодаря ти за споделеното!
Не, не ние, мила, Къванч те запали да го харесаш, също както и нас
Може да ми го хвалят колкото си искат някой актьор, може да има хиляди фенове, на мен не ми ли допада маниерът му на игра, забрави да ме запалят




Бях го открила, още когато говорихме за трилогията, но за съжаление, не се отваря.





, Пепи 


, супер!!





Препоръчани теми