Мамино дете?

  • 4 091
  • 98
# 45
Плащаш си общежитие, нанасяш се и толкова. Майка ти ако иска да си ходи на квартира и да си я плаща. Ако зависиш от нея да те издържа, кофти, но отнякъде трябва да почнеш, иначе винаги ще си й заложник.
Виж целия пост
# 46
И какъв е проблемът тогава да отидеш в общежитието? Не си непълнолетна, нямаш нужда от разрешението на родителите. Освен ако не си под запрещение... Или стипендията стига само за общежитието, за храна и други разходи пари няма?
И изобщо, какво очакваш от темата? Каква полза конкретно ще ти донесе цъкането на ССФ?
Виж целия пост
# 47
И какъв е проблемът тогава да отидеш в общежитието? Не си непълнолетна, нямаш нужда от разрешението на родителите. Освен ако не си под запрещение... Или стипендията стига само за общежитието, за храна и други разходи пари няма?
И изобщо, какво очакваш от темата? Каква полза конкретно ще ти донесе цъкането на ССФ?
Проблемът е, че се чудех дали няма някакъв вариант, в който няма да си скъсаме отношенията. Но явно няма. Благодаря за коментарите.
Виж целия пост
# 48
Щом мислиш, че можеш да се оправяш сама директно кажи но майка ти, че ще се изнесеш.
Бих се радвала, ако дъщеря ми може да се оправя сама ,дори бих се гордяла, че съм си изпълнила майчината мисия добре.
Какви са тия майки, чудя се.
Виж целия пост
# 49
А защо родителите ти (или майка ти - не разбрах) са решили да с преместят с теб и да живеете заедно? Какви са им доводите и какъв е проблемът за тях да си живееш на общежитие? Общежитията са по-евтини, така че явно не са финансово затруднени хората.
Виж целия пост
# 50
Майка ти си е напуснала работата и живее на квартира при теб? А ти я издържаш, така ли? Ако имаш баща, той какво мисли по въпроса?
Виж целия пост
# 51
Аз.. нищо не разбрах. Майката се е преместила при дъщеря си студентка в друг град на квартира? Тя как се издържа, майката?
Виж целия пост
# 52
А защо родителите ти (или майка ти - не разбрах) са решили да с преместят с теб и да живеете заедно? Какви са им доводите и какъв е проблемът за тях да си живееш на общежитие? Общежитията са по-евтини, така че явно не са финансово затруднени хората.
Всякакви глупости. Студентите правели с*кс там, имало бременни, крадци, влизали всякакви хора, шумно било. Не знам някакви солидни причини.
Тя не работи отдавна. Баща ми нищо не казва, все му е тая.
Виж целия пост
# 53
Баща ти си е отдъхнал, сега ти си бий главата с майка си... На твое място бих си намерила бързо работа.
Виж целия пост
# 54
Много глупави доводи, сори. Как ще се научиш на самостоятелност, ако мама все е лепната за теб?
Търси начин да се разделите в различни домове. Не ти правят услуга с това поведение.
Виж целия пост
# 55
Всякакви глупости. Студентите правели с*кс там, имало бременни, крадци, влизали всякакви хора, шумно било. Не знам някакви солидни причини.
Тя не работи отдавна. Баща ми нищо не казва, все му е тая.

Т.е. майка ти се чуди какъв претекст да изсмуче от пръстите си, за да избяга от баща ти, на него му е все тая, а ти хленчиш в БГ-Мамма?
Добре.
Виж целия пост
# 56
Всякакви глупости. Студентите правели с*кс там, имало бременни, крадци, влизали всякакви хора, шумно било. Не знам някакви солидни причини.
Тя не работи отдавна. Баща ми нищо не казва, все му е тая.

Т.е. майка ти се чуди какъв претекст да изсмуче от пръстите си, за да избяга от баща ти, на него му е все тая, а ти хленчиш в БГ-Мамма?
Добре.

Все пак е отдушник тук.
Виж целия пост
# 57
Проблемът е, че се чудех дали няма някакъв вариант, в който няма да си скъсаме отношенията. Но явно няма.
Няма такъв вариант. Няма да си скъсате отношенията, ако родителите ти са нормални хора. Но родители, които се местят на квартира в друг град, за да живеят с 23-годишното си дете, не са нормални.
Искаш и вълкът да е сит, и агнето да е цяло. Няма да стане.
Виж целия пост
# 58
Все пак е отдушник тук.

Не само. За други е полезник, за трети пързалник... Кой каквото го влече
Виж целия пост
# 59
А ти защо си освободена от такси в университета?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия