Мамино дете?

  • 4 090
  • 98
Абе според вас нормално ли е някой, който е на 23 да живее още с майка си в друг град на квартира при положение, че човека е студент?  Повечето студенти гледам са на общежития или имат квартири със съквартиранти и никой не живее чак толкова с роднини като стане на 18.
Виж целия пост
# 1
Не знам дали е нормално.Но ти с този израз и това човъркане в чужди битиета , защо?
Виж целия пост
# 2
Не знам дали е нормално.Но ти с този израз и това човъркане в чужди битиета ще гледаш деца?

Не човъркам в чуждите работи.
Виж целия пост
# 3
Да. Доста по-евтино излиза да живееш при родителите, отколкото да се изнесеш. Освен това 23 далеч не е кой знае каква възраст в днешно време.
Виж целия пост
# 4
А какво те интересува дали живее с майка си? Може да нямат възможност да се издържат поотделно, майката да има нужда от обгрижване поради болест и т.н..
Виж целия пост
# 5
Да. Доста по-евтино излиза да живееш при родителите, отколкото да се изнесеш. Освен това 23 далеч не е кой знае каква възраст в днешно време.

Не става въпрос за това. Става въпрос да си наемеш квартира в друг град и пак да живееш с майка си и баща си, макар че си от друг. Не е по-евтино към 900лв. е

Пролетно цвете, за себе си питам. И няма такава причина като болест и така нататък.
Виж целия пост
# 6
На 18 повечето още са в гимназията, за протокола.
Виж целия пост
# 7
Може да са близки. Лошо ще е ако решите да ходите сериозно и вместо да си купите жилище или да живеете на квартира, да отидете да живеете при родителите. Има много такива из форума, повечето като се оженят отиват при родителите уж да пестят пари за жилище, но си остават там....
Виж целия пост
# 8
За тях е нормално, явно.
Къде е точно проблема за вас?
Виж целия пост
# 9
Аз пак не разбрах какъв друг град и къде е квартирата и т.н.
Виж целия пост
# 10
Доколкото разбирам, студентът е отишъл да учи в друг град, наел си е квартира, и мама се е пренесла да живее при него? Ако е така, тогава не, не звучи нормално.
Виж целия пост
# 11
За тях е нормално, явно.
Къде е точно проблема за вас?

Аз говоря за себе си. Себе си описвам. И хич не ми е нормално. Особено като си на подбив от колеги и преподаватели. Не съм виждала хора да си зарязва децата, но не съм виждала и такива, които ходят след тях, когато трудно могат да си го позволят.

Лъвица описа ситуацията.
Виж целия пост
# 12
Доколкото разбирам, студентът е отишъл да учи в друг град, наел си е квартира, и мама се е пренесла да живее при него? Ако е така, тогава не, не звучи нормално.

Ако това е случаят, ми се вижда странно. Ама приказката за баницата - не е луд тоя, който я яде, а този, който я дава. Един сериозен разговор тип "Мамо, искам да си отидеш у вас" би помогнал.
Виж целия пост
# 13
Доколкото разбирам, студентът е отишъл да учи в друг град, наел си е квартира, и мама се е пренесла да живее при него? Ако е така, тогава не, не звучи нормално.

Ако това е случаят, ми се вижда странно. Ама приказката за баницата - не е луд тоя, който я яде, а този, който я дава. Един сериозен разговор тип "Мамо, искам да си отидеш у вас" би помогнал.

Такава е.
Виж целия пост
# 14
Явно говориш за голям град. Ако родителите ти са си намерили работа в новия град и живеете заедно, не е съвсем странно. Аз познавам такива хора, местят се с родителите в София - децата следват, родителите работят, т.е. цялото семейство си сменя града постоянно. Ако вашите са се преместили за да ти светят, това вече е много неприятно за теб. Варианта е да си намериш работа и да се изнесеш, на 23 години не си вече дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия