💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
# 735
Определено обаче не искам Елица за победител.
Виж целия пост
# 736
Е, нямаше как червеното племе на мине без циркове. То е традиция.
Виж целия пост
# 737
Веселина ще излезе пич. А Зорница освен, че е срам за НСА защо ходи наоколо с настръхнали зърна. Тия мъже от кашкавал ли са?
Виж целия пост
# 738
Червеното племе току-що го закопаха. Елица в нервна криза, а леля Веска ще ги съсипе. Удрииииии Grinning
Виж целия пост
# 739
Ей, как познах! Ще повърна колко е нагласено...
Виж целия пост
# 740
"вие не знаете какъв изрод стои м/у вас. само да си пийна кафето"  rotfImbo 
Виж целия пост
# 741
Елица е меко казано отвратителна. Не знам що за спортист е. Толкова да липсва психика, то и дете не плаче по майка си така, а даже никой не е умрял.
Виж целия пост
# 742
Весето кърти мивки!
Виж целия пост
# 743
Както вчера написах - има ли желание, има и начин Simple Smile
И познах, че ще гледаме тази вечер ТЪпаревска класика.
Виж целия пост
# 744
Изключително грозно.

ТЪПАРЕВ, дано четеш

ДЪНО си и ДЪНО ще си останеш.

Алекса, тъпо и жалко парче си и ти. Продаде си задника на този чалгаджия.

100% грозно режисиран ''спектакъл'' Да изпратят дебила да дразни червените и да е глас за Елица, а на Алекса 100% са му обещали участие. Всичко е ясно.
Само че ние не сме идиоти.

Опропастиха и този сезон
Виж целия пост
# 745
Умирам от смях! Сините могат да дишат спокойно. Има и по-лошо. Ох, Касимчо, ако пратят Веска на елиминация, моооже, ама може да я победиш. Освен, ако не играят федербал или монополи.
Виж целия пост
# 746
Ще ме умори..  "Двамата мъже бяха много близко и единият умря.. Шегувам се." Grinning Grinning
Виж целия пост
# 747
Зорница Прекрасна обижда на "бабичка"... Joy

Дали от червените занапред ще гледаме само рев и утешаване?
Виж целия пост
# 748
Много започва да ме дразни този любовен романс 😤
Виж целия пост
# 749
Знае, че ще влезе. Алекса. Никаква стратегия няма. Има 200 гроша и обещание да влезе.
Прецакаха Гайтанов.
Дори да си тръгне днес Елина, остава едно място за племе. И не е за Иван.
Жалко.
Иначе, хубаво Весето ще им разбърква конците. Леля Гена... Безценно. Щеше да изпусне щангата.
Елица е жалка. Дано повече не спомена, че е била на олимпиада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия