💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
# 900
Тия са толкова тъпи, че не схванаха, че Гошо ги прецака!!!
Само Веска го разбра. Както казах, хич не е глупава тя.
Виж целия пост
# 901
водещия започна да брои по-късно след като жълтия му каза, че е готов.
А още по-късно започна да брои на Георги. Едва след като свърши да брои на Лефтеров, а Георги вече беше пуснал и поне 2 секунди изчака докато Димо започна да брои за него. А това, че Лефтеров подпираше кулата през цялото време извън всякакъв регламент няма да го коментирам.
Виж целия пост
# 902
Веска може да е гротеска в лицето, но сякаш не е глупава.
За мен разсъжденията й за действията на Георги са доста умни.
Виж целия пост
# 903
Касим май припада утре на промото
Виж целия пост
# 904
ОЙ, Касим пак бере душа по трасето утре.
Виж целия пост
# 905
за Касим водна линейка ли ще викат ?
Виж целия пост
# 906
Тезииии колко са простииии!!!

От на Зорница хубавица близкия кадър ще ходя сега да си лея коршум.

Утре изглежда плачевно…
Виж целия пост
# 907
водещия започна да брои по-късно след като жълтия му каза, че е готов.
А още по-късно започна да брои на Георги. Едва след като свърши да брои на Лефтеров, а Георги вече беше пуснал и поне 2 секунди изчака докато Димо започна да брои за него. А това, че Лефтеров подпираше кулата през цялото време извън всякакъв регламент няма да го коментирам.

Именно, субективното усещане на Лефтеров е, че е прецакан, но не е. Два пъти повториха и се видя. Но нека се самоуспокоява.
Виж целия пост
# 908
А сега какво? Алекса и Елина ще изгонят Гайтанов най-вероятно.
Елина най-добре сама да си иде .... За какво пак да бере срам да падне. ..🤣
Виж целия пост
# 909
Касим утре май ще припада..
Виж целия пост
# 910
Е, Дявол, как се надяваш да не е трол, като са ти потвърдили, че е тя? Кой въобще може да потвърди такова нещо.
Че е лабилна, лабилна е, но не е толкова глупава да влезне и да пльосне нещо такова, че и евентуален победител. Всъщност вариантът го има, ако Тупарев им разрешава да пускат фалшива информация- т.е да не е истинският победител. Но тоооолкова тъпа не вярвам да е, изреченията бяха на 5 годишно. Трол, преувеличаващ силно емоциите й, така мисля.
Виж целия пост
# 911
Състезанието свърши тази вечер, циркът започна. SmileySmileySmiley
Добре, че не очаквам нищо друго от тези продуценти.
Виж целия пост
# 912
И предимство и храна...и .. колко време и отне да зацепят Laughing Стопираха го това племе тази вечер.
Виж целия пост
# 913
Не съм изненадана, че сините стават все по-дезориентирани и им става лошо. Втора седмица джанки  ; _ ;
Виж целия пост
# 914
Спокойно, няма да могат да изгонят Елица, защото тя е със 100 гроша...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия