Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 422

  • 33 951
  • 736
# 165


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден четвъртък!

Аз и днес ще съм на Керимовска вълна.
Новините ще дойдат, но трябва да имаме търпение.
Виж целия пост
# 166
Привет момичета!
От сутринта едвам я сколасвам!
Да идва обяд и да отивам на работа,та да обърна внимание на телефона.
Днес сме на вълна Даахан,и Керим!
Да се настроим,за новини съвсем скоро!
То не остана и до рождения ден на Енгин,тъй че търпение!
Хубав и спокоен ден!


Виж целия пост
# 167


Илкин Шереф - дизайнерката ни пусна тази нова снимка с Енгин в сторито си.





Още нови снимки с Енгин. Последната ни я е пуснал той в инстаграма си: https://www.instagram.com/p/CjXry4DoYXX/
Предполагат интервю с Шел за Bloomberg/платформа за икономически новини на Турция - пишат и дата 22 октомври.
Виж целия пост
# 168

Хванах го , Марианка!
В ИИ публикува тази снимка!
Виж целия пост
# 169


https://www.instagram.com/p/CjXsXfmIXh0/

Клик в/у линка.
Преди малко Шел Турция пуснаха тази реклама с Енгин и написаха:
Shell ClubSmart карта спестява и от пазар, и от гориво!

В избрани станции на Shell в Анкара, Истанбул и Измир продуктите deli2go са с 50% отстъпка за потребителите на ClubSmart. Защото всички имаме право винаги да сме напред!


Дамата, само така.
Днес е хубав ден - снимки и новини.
Виж целия пост
# 170
Привет!

  Благодаря за новите снимки!

  Ще чакаме интервюто, дано има някакво раздвижване.

 
Скрит текст:
Аз да ви кажа напоследък се забавлявам с тоя сериал по БТВ - абсолютно неангажиращ ,толкоз тъп и безмислен ,че чак разтоварващ Joy


Всичките герои са или глупави,или лоши,алчни ,клюкари, а бе един читав няма Joy И така всички си правят мръсни номера периодично , много разтоварващо някак си , понеже не ти пука за никой . Хвани единия, удари другия Joy Има с какво да оплакнеш окото Stuck Out Tongue Winking Eye (даже вуйчо ми като мъж го гледа ,единствено тоя сериал )- жените вечно облечени и гримирани като гювендии,с деколтета до пъпа - така са в къщи,така са на работа, Мъжете вечно гелосани, натокани, излъскани костюмари , надуват се като пауни - голям майтап Joy

Виж целия пост
# 171


Момичета Two Hearts
Ето, че дойдоха новите снимки.
Дочакахме си ги...
Виж целия пост
# 172

На 22.10 ,ще има нещо на Шел,ама не мога да го преведа!
Марианка,ще го потвърди какво е точно!
Снимката,която пусна Енгин в ИИ,-той е със същите дрехи и на тая снимка!


И ефекта Енгин!!!

Една снимка  едостатъчна !
Виж целия пост
# 173


Досега се "пънках"  с едно 2-минутно клипче и то с вградената на Уиндоус-а  програмка. Ами не ми харесва особено защото е статична и разполага с много ограничен брой ефекти, но тази с която правих преди години не е съвместима версията след инсталирането на  Уиндоус-10, а по-новите видео-програми пък не са съвместими с  мен / идват  ми сложни и много изнервящи/.
Скрит текст:
Така, че - каквото е такова. Важното е да има поздрав.
Виж целия пост
# 174


Днес с усмивка можем да изпратим деня.
След малко на Д. Фемили...



Тази вечер стигнахме до 48 минута на 17 оригинален епизод.
Виж целия пост
# 175


Още няколко серии и ще сме на финал сезони.
Но за лека и спокойна нещо от трети сезон... че втори ми образуваше нерви.


Виж целия пост
# 176


Добро утро в петък, успешен и усмихнат да е.
Ииии, да - 17 оригинален епизод е финал на 1 сезон на "Дъщерята на посланика".
Дано и днес имаме снимки, като вчера...
Виж целия пост
# 177
Добро утро!
Да посрещнем деня с усмивка и още снимки!

А,дано де!
Спорен ден,момичета!
Виж целия пост
# 178


Здравейте момичета Two Hearts
Желая ви един хубав, слънчев и приятен петъчен ден!
Следват почивни дни и...  отново на работа. Нали знаете, че  отпускарските дни винаги вървят бързо и неусетно свършват.  Направих си физиотерапията, сега ще я продължа в края на месеца на друго място. Там ще  съчетая две неща -  процедури от една страна и въздух от друга /морски/.  А-бе, друго звучи като каже човек - Слънчев бряг. Харесва ми там - това време на годината е спокойно и тихо, въобще след като си направиш процедурите - кеф ти разходка по брега, кеф ти разходка до супермаркета за шоколад...  
Виж целия пост
# 179


Обеден поздрав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия