Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 422

  • 33 952
  • 736
# 180
Следобеден поздрав!
Искаме още свежи снимки!

Да допълня!
Енгин току що публикува в инстагпама си реклама на Шел!
Виж целия пост
# 181


Винаги напред!
Виж целия пост
# 182


Дано на 22 октомври, в интервюто което очакваме със Шел, Енгин ни подскаже нещо за нов проект...
Виж целия пост
# 183


Стайлингът му е прекрасен.
Илкнур е
Виж целия пост
# 184


Тази вечер по Д. Фемили стигнахме до 1:29:30 ч. на 17 оригинален епизод.
Марта, така е, страхотна е Илкнур, но и на момчете ни всичко му прилича.
Виж целия пост
# 185


За лека и спокойна.
Виж целия пост
# 186


Добро утро в събота, успешна да е и дано има още снимки, и новини.
Виж целия пост
# 187
Добро утро!
Продължава акцията в ТТ за рождения ден на Енгин!

То не останаха дни до 12.10.,а ние ще се надяваме на още снимки до тогава!
Спорен и лек ден,момичета!
Виж целия пост
# 188


Добро утро момичета Two Hearts
Събота е - нека да е спокойна, слънчева и да ни донесе нещо хубаво.
Виж целия пост
# 189


Чакаме 12 октомври - РД на Енгин и представянето на 22 октомври.
Виж целия пост
# 190
Да хапнем,обяд е !
Виж целия пост
# 191


Иииии, време за кафе.
Да помислим и ние нещо за РД на Енгин в темата: колаж, снимка, пожелание...
Има време - 12 октомври.
Виж целия пост
# 192


Ей-така гледам да видя някоя новина, ама - йок.
Виж целия пост
# 193




Асистентите и те в релакс, като нас.
А Енгин...
Виж целия пост
# 194


Тези асистенти  да хванат новини? Не ми се вярва въобще. Стават да ги  хване човек тях самите  и да ги "намачка" едно хубаво, каквито са мекички и пухкавки...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия