Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 422

  • 33 953
  • 736
# 210

И още една нова снимка от снощи!
И ,Шел и те ни радват със снимки в ИИ!
Виж целия пост
# 211


Момичета Two Hearts
За мен е време за работа, а на вас - приятен обяд!
Виж целия пост
# 212
Днес всеки по задачи,нови снимки за сега липсват!
Да сложим нещо старо,тогава!
Виж целия пост
# 213

Здравейте момичета!
Енгин е харесал тази снимка. Нашето момиче снима нов  филм .  Да и пожелаем успех. А Берен ни пита какво ли ще е името и в новата история.
Чудесни снимки на Енгин и дано са щастливи младоженците.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 214


https://www.instagram.com/p/CjhuPAoIPwv/?hl=bg

Берен е сложила тази снимка в инстаграм профила си, Енгин я е лайкнал, а тя е написала:
И така, как мислите, че ще се казвам в това приключение?



Снима се във филма "Знам твоята тайна". А как ще се казва - трябва да се гледа филма.
Върви му на нашето сладурче с проектите.
Виж целия пост
# 215


https://www.instagram.com/p/CjhuPAoIPwv/?hl=bg

Берен е сложила тази снимка в инстаграм профила си, Енгин я е лайкнал, а тя е написала:
И така, как мислите, че ще се казвам в това приключение?



Снима се във филма "Знам твоята тайна". А как ще се казва - трябва да се гледа филма.
Върви му на нашето сладурче с проектите.


  Успех на нашето момиче, ако не се лъжа ще си партнира с Фърат Челик и Ирем, нашата Зейнеб или ми прилича на нея
Виж целия пост
# 216
Голямо момиче стана Беренчето. Каква мъничка беше в първите серии на “ДП”. А след това имаше роли в още два сериала.
Обаче Енгин следи актьорското й развитие.
Виж целия пост
# 217
Днес всеки по задачи,нови снимки за сега липсват!
Да сложим нещо старо,тогава!

С тази визия много ми харесва.
Виж целия пост
# 218


Добро утро момичета Two Hearts
Толкова хубаво започваме седмицата!
Празнична си е - след по-малко от 48 часа и ще имаме възможността да поздравим  скъп за нас  рожденик!
Прекрасно настроение създадоха тези споделени снимки - що си мисля, че това е една от братовчедките.
Със сигурност ще има още, но дали ще са толкова публични...

Момичета Two Hearts  понеже днес започвам ударно работа /отпуската свърши/ и трябва да си направя часовете за две седмици - очертават ми се дежурства на 12.10. Та си казах, че ще започна по-отрано с поздравите.



Благодаря, Марта, за хубавото видео!
Нали нямаш нищо против да го сложа на Фейса?

Иначе, не искам да звуча като черна радиоточка точно преди празника на Енгин, но ако сватбарските снимки са наиситна пресни - не ми изглежда напълно happy в момента. И никой, абсолютно никой не може да промени мнението ми, че съдбата на "Бягство" (сериал, в който той вложи цялото си сърце дори повече от всякога, а то всякога досега е било на макс) , Дисни Плюс , (не)разпространението на сериала в чужбина по политически причини са отворили голяма рана в душата му. Достатъчно дълго съм живяла в чужбина, за да  разбирам отлично за какво става дума....
Виж целия пост
# 219


Героинята на Берен във филма "Знам твоята тайна" ще се казва Tuğçe/Тууче заснет по романа на Нехир Ярар. Ето и кратко съдържание: Всичко започва с преместването на Tuğçe и семейството й в нов апартамент. Докато Tuğçe има нова къща, училище и приятели, с които да свикне, баба й също става неин съквартирант. Освен това Тугче трябва да се справи с мистериозно писмо, което достига до апартамента им. Това непотърсено писмо със своите тайни отвежда жителите на места, които най-малко очакват.

Ето и актьорският състан: Timur Acar/Тимур Аджар, Didem Balcin/Дидем Балчин Айдън, Reha Özcan/Реха Йозджан,  Beren Gençalp/Берен Генчалп и др. Това са актьорите от афиша.



Никой не ме е покрил, но има нова снимка и я слагам.
Виж целия пост
# 220
Колко ли се гордеят с талантливото си момче?
……
Финал сезони по Диемата. Даже удължиха времето с почти 10 минути, ама не отрязаха нищо от рекламите.
Виж целия пост
# 221


По Д. Фемили приключихме 1 сезон на сериала със 17 оригинален епизод.





Излизат още снимки от сватбеното тържество.
За добро утро.
Виж целия пост
# 222


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден вторник!
Виж целия пост
# 223


След снощната акция в туитър. Първата колона е туити с името на Енгин, втората с тага за вечерта и последната със съответния ден.



Три месеца след излъчването на "Бягство" по Дисни+, все още сме в най-гледани сериали, а от турските - първи.
Мисля си, че след като минат 6 месеца от началото на сериала от излъчването в Турция, ще го пуснат и по останалите платформи в чужбина на Дисни+ с превод на съответния език.
Виж целия пост
# 224
Късно добро утро,момичета Heart!
Остана един ден до рождения ден на Енгин!
Марта,:heart:,страхотен клип!
Другите държави  (визирам Бразилия),направиха акция по кръводарявяне!
Браво на тях,много хубава кауза !
Аз не мога да правя клипчета, но ще участвам със снимки!
Желая ви усмихнат ден,макар че времето при нас е мрачно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия