Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 422

  • 33 953
  • 736
# 195
Те асистентите освен да се милват и гушкат,за разузнаване хич ги няма!
Виж целия пост
# 196


Добро утро в неделя, успешна да е и си чакаме...
Виж целия пост
# 197
Добро утро!
Спорна и лека неделя и новините да ни изненадат!
Виж целия пост
# 198


Добро утро момичета Two Hearts
Хубава и спокойна неделя!
Виж целия пост
# 199
Добро утро!
Спорна и лека неделя и новините да ни изненадат!


Добро утро!

Прекрасен е на инстаграмската снимка от снощи Heart

Аз си напредвам бавно по Диема и се наслаждавам на Санджар и Наре.

За новият му сераил исках да питам, снима ли се в момента или вече завърши и превежда ли се?
Виж целия пост
# 200
Добро утро!
Спорна и лека неделя и новините да ни изненадат!


Добро утро!

Прекрасен е на инстаграмската снимка от снощи Heart

Аз си напредвам бавно по Диема и се наслаждавам на Санджар и Наре.

За новият му сераил исках да питам, снима ли се в момента или вече завърши и превежда ли се?

Привет! За кой сериал става дума?
Виж целия пост
# 201








https://twitter.com/Crisscor/status/1578921431345557506

https://twitter.com/Crisscor/status/1578921943449108481

Бразилките отново даряват кръв от името на Енгин.
Написаха: Ние даряваме, защото обичаме живота.
Честит Рожден ден.


Още снимки в линковете.
Виж целия пост
# 202








https://twitter.com/Crisscor/status/1578921431345557506

https://twitter.com/Crisscor/status/1578921943449108481

Бразилките отново даряват кръв от името на Енгин.
Написаха: Ние даряваме, защото обичаме живота.
Честит Рожден ден.


Още снимки в линковете.

Божеее,  разчувстваха ме тези бразилки.
Това се казва  истинска фенска любов.  Да дариш живот  от себе си, но от името на друг човек. Тези жени правят  такава силна благотворителност, че чак ми става неудобно с мойто клипче да се "наредя" и аз в редицата на поздравяващите за РД.
Възхищавам им се от сърце! Феновете на Енгин са наистина велика сила, защото даряват доброта.
Виж целия пост
# 203
Да, не помислих, че може да има повече от един.
Гледах реклама, в която е разследващ журналист или нещо свързано.
На първа страница в началото мисля, че го открих. И превод виждам, че има.
Виж целия пост
# 204
Да, не помислих, че може да има повече от един.
Гледах реклама, в която е разследващ журналист или нещо свързано.
На първа страница в началото мисля, че го открих. И превод виждам, че има.

Последният сериал който снима Енгин е за Дисни+ Турция. Очакваме и втори сезон, но кога не знаем към момента. Сериалът се казва "Бягство" и сценарият е негова идея.
Виж целия пост
# 205


Енгин се е покрил. Но всъщност  той си работи човекът, просто не афишира медийно присъствие. Ето сега  ще има изява за ШЕЛ.

Обаче ние съвсем се отпуснахме есенно-зимно...


Виж целия пост
# 206












Изненада - пише, че е кум на сватбата на негова братовчедка/или братовчед.
Виж целия пост
# 207
Добро утро!
Ей така хубаво започва новата седмица!
Пу, пу да продължи така!
Ей готини са!Свежар, усмивка искрена!
Тази чиста,заразителна усмивка ми подейства и на мен!
Момичета хубав и спокоен ден!
Виж целия пост
# 208


Добро утро момичета Two Hearts
Толкова хубаво започваме седмицата!
Празнична си е - след по-малко от 48 часа и ще имаме възможността да поздравим  скъп за нас  рожденик!
Прекрасно настроение създадоха тези споделени снимки - що си мисля, че това е една от братовчедките.
Със сигурност ще има още, но дали ще са толкова публични...

Момичета Two Hearts  понеже днес започвам ударно работа /отпуската свърши/ и трябва да си направя часовете за две седмици - очертават ми се дежурства на 12.10. Та си казах, че ще започна по-отрано с поздравите.


Виж целия пост
# 209


Марта, ти си нашата гордост...
Пуснах клипчето ти в туитър, знам, че нещо се случи там с твоя акаунт.
Ето линк - знам, че можеш да отваряш: https://twitter.com/MarianaDimitro9/status/1579376822349103104

Добавих и нова снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия