SUPERNATURAL forever

  • 31 148
  • 756
# 135
Аз не мога така. Ако правя "маратонско" гледане, карам подред, с прескачане на дразнещите/тъпите/маловажните епизоди.
Но, за съжаление, вече не ми остава време за такива маратони... И ми е мъчно, защото сериалът ни разказа една дълга и много хубава история, която мога и искам гледам и пак, и пак Heart
Виж целия пост
# 136
И на мен.
Нетипично за мен, но не следя нито един сериал, а като се сетя, че гледах х 10-тина на седмица. Joy
Виж целия пост
# 137
И аз така. Гледах много, сега вече не мога.
Иначе пак гледам няколко. Просто седят по-дълго на компа.
Вече гледам да не трупам така.
Скоро Шантарам ще почвам с бонбона Чарли Хънъм.
Виж целия пост
# 138
И аз гледам по ред,че да не изтърва нещо.
Виж целия пост
# 139
Следя редовно Shantaram, Big Sky с Дженсън и чакам с нетърпение новия сезон на Yellowstone. Ще дам шанс и на The Winchesters, като се понатрупат епизоди. Иначе "замезвам" с по някой епизод на Sons of Anarchy, рядко с нашите. А най на сърце ми е в момента Голям Котьо, ама са двайсетина филма и толкоз. Крайно недостатъчно! Чувствам се започната и недовършена Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 140
Сериалите, които съм гледала докрай се броят на едната ръка. При два от тях с изненада открих, че могат да ме вълнуват възрастни и/или ниски мъже.
Виж целия пост
# 141
Моля, сподели повече
Виж целия пост
# 142
Едва ме нави!





"Излъжи ме" и "Д-р Хаус".

Умните мъже са секси Wink
Виж целия пост
# 143
Тук имаме пейсе процента съвпъдък. Има нещо мноого мръснишко в Тим Рот.
Виж целия пост
# 144
Криви крачета, походка на пират...по-ниска и стара версия на Дийн, ама хич не е за изхвърляне тоя похотлив сатир 😁


И да си платя данък спам
Виж целия пост
# 145
Пу за мен данъка Heart Eyes
Виж целия пост
# 146

Heartpulse
Виж целия пост
# 147
Изгледах епизода където Сам и Дийн бяха за малко духове с помощта на Памела.
Ако не се сещате, тя опитваше да се свърже с Кастиел в началото и той и изгори очите.
И ме е яд. Умря в хотела накрая пронизана от нож.
А Кастиел може да лекува. Що не я излекува бре?
Виж целия пост
# 148
Не помня вече, беше тъпо, май сега като гледах пак се чудех и аз
Виж целия пост
# 149
Тя вече беше мъртва, просто нямаше жътвар, който да я прибере и щом го (я)освободиха  започна да жъне и те така Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия