SUPERNATURAL forever

  • 31 148
  • 756
# 150
Мисълта ми е, че Кас можеше да я оправи.
Ама тогава в началото се правеше на тежкар.
Виж целия пост
# 151
Ох, гледах епизода с Адам.
Много тежък. Много ми стана мъчно за Адам.
Но той се появява пак.
Ама нещо не мога да си спомня.
Я ми припомнете.
Виж целия пост
# 152
Съживяват го ангелите, той става приемното тяло на Михаил и пада в клетката със Сам.
Виж целия пост
# 153
Благодаря Ивенце.
То всъщност с това му приключва и участието, нали?
Май повече няма да го видим.
Виж целия пост
# 154
Май да.
Аз пък гледах епозада в който Смърт даде пръстена на Дийн.
Ей, актьора страшно си играе ролята, така да му отива и саунда докато върви по улицата. Сцените в пицарията бяха много силни.
Виж целия пост
# 155
В кой сезон е този епизод?
Иначе и той ми е един от любимите.
Страхотна игра и заснемане.
Виж целия пост
# 156
В 5-ти.
Виж целия пост
# 157
Eхее, не ми остана много.
Ама няма да забравя таз пицария и как Смъртта върви по улицата.
Виж целия пост
# 158
Страхотната песен от този момент

https://youtube.com/watch?v=Sf7ubiyMRZc&feature=share

До шести сезон, включително, няма слаба серия. Всичко е изпипано брилянтно. После почват леки изпренгечи 😁. Не се оплаквам, и останалите сезони са си дар от Чък. Но си личи, както бях чела някъде, че първоначално сериалът е бил замисен да завърши с влизането на Сам в клвтката.
Виж целия пост
# 159
Мда, личеше си прекаленото разтягане на историята, но пък има чудесни епизоди във всеки сезон, които донякъде компенсират издънките.
А като цяло сериалът разказва една наистина страхотна история.
Виж целия пост
# 160

И
Реакцията ми ...

Виж целия пост
# 161




Единият в пилотска кабина, другият в кожено яке! Каква дилема ! Чудя се къде да се вмъкна и кого от какво да измъкна.
Виж целия пост
# 162
Уха ...
Виж целия пост
# 163
Изгледах епизода с Джеси. Момчето антихрист. Помните ли го?
Където демон облада майка му. Тя беше девствена.
Па се чудя как стана това забременяване. То така може всяка обладана жена да забременява и да се нароят един тон Антихристчета.
И се чудя защо не вкараха това дете отново в сериала. Щеше да е интересно. Повече за него нищо не се разбра.
Виж целия пост
# 164
Благодаря Ивенце.
То всъщност с това му приключва и участието, нали?
Май повече няма да го видим.
И в 15ти сезон е, заедно с Майкъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия