SUPERNATURAL forever

  • 31 147
  • 756
# 495
Не е мой тип, за туй.
Ей, мъжът ми започна пак да гледа ходещите.
Хващам по нещо и аз, видях твоя да размахва бухалката, но не знам кой сезон е подкарал.
Видя ли някъде Джефри все кайсии ми изскачат в главата.Joy
Виж целия пост
# 496
И на мен, и на мен JoyJoyJoy

Аз наскоро пак го почнах, ама отначало. Изгледах си го преди 2 седмици.
Виж целия пост
# 497
Ще си купя кайсии на прибиране, дано не се изложа.Joy

Момичета, чувствам се много добре след секциото, да ви кажа този път е най-добре. Сама първите 2 дни ми беше отпаднала много и ме болеше , но сега съм пушка.
С Емма беше най-зле, 2 седмици след раждането и не можех сама да стана от леглото.
Имам цял отбор детегледачи. Малкия спи с баща си, аз използвам момента да гледам Ало, ало и да релаксирам с котката.

Новият диван сдаде багажа.Joy
Реши да си точи ноктите на определено място, засега чаршафче ни спасява, поръчах покривало, дано е коткоустойчиво.

Виж целия пост
# 498
А такаа, само такива неща да чета.

Купето му чесалка. Няма ли за котаци? Или той не ги харесва Joy
Виж целия пост
# 499
Не, нито драскалките, нито дървото поглежда.
Брат ми си смени мебелите , хареса си котето едно столче, от Пловдив го мъкнем, сега се молим с мъжът ми да издържи още.
Виж целия пост
# 500
Ааа, това е някакъв нов дизайнерски стол Joy
Да не земеш да го продадеш с дизайнера Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 501
Joy

Сега е по-зле, ще го спасяваме, нямаме друг избор.Joy
Виж целия пост
# 502
Аз даже не знаех, че има книги Grinning
В ebay се намират на добри цени. Имаме също дневника на тате, на Боби и официалната готварска книга … все се каним на направим един пай
Виж целия пост
# 503
Оле дневникът супер Grinning
Виж целия пост
# 504
В Рим имаше хора облечени като Дийн треньор.
Всичко продават явно Joy
Виж целия пост
# 505
Ивенце, радвам се, че се възстановяваш бързо Hug
А котето е сладур, нека си дращи каквото му харесва, по-добре е от навсякъде сепак Stuck Out Tongue Winking Eye

Не намерих книгите... С много търсене обаче, намерих снимки, които бях пуснала тук около хиляда-и-балканската-война. Надявам се дават някаква обща представа.
Скрит текст:










Виж целия пост
# 506
Ивее, честито бебебце! Ма ти на Дийн си го кръстила 😁 Радвам се, че всичко е наред и сега най-хубавото предстои, с тази пълна къща 😍
Чакаме Лисето да ни зарадва и тя. Колко дечица заченахме и родихме тука, а? 😁
Виж целия пост
# 507
Мда, направо може да се каже, че сички са Уинчестър чилдрън  Sunglasses


Скрит текст:

Joy
Виж целия пост
# 508
Ако можеше наистина да са от тях, щях да се прежаля за втори път Joy
Виж целия пост
# 509
И аз с бебок вече Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия