SUPERNATURAL forever

  • 31 147
  • 756
# 510
Честото!
Да е жив и здрав, пътят му да е осеян само с хубави моменти и да изживее един достоен и приключенски живот.
Бързо възстановяване на теб.
Виж целия пост
# 511
Честито и на теб. Живо, здраво и много щастливо да е.
Виж целия пост
# 512
Честито, Лисе! Желая всичко най-хубаво и добро на малчо! Подразбирам, че е момче?
Виж целия пост
# 513
Честито, Лисенце! Аз знам, ма си трайкам.
Живо, здраво и с късмет!
Е, то и аз бих се навила и на трето, или поне на няколко(стотин) опита с Уинчестър
Виж целия пост
# 514
Аз и с цялата рода Уинчестър, ама после ще мина и Краули и Луци, да спретна интрига Rolling Eyes
Виж целия пост
# 515
Аз приключих, четвърто не искам.Joy
Виж целия пост
# 516
Благодаря ви.
Импалка, да Hug
Виж целия пост
# 517
Радвам се! Сигурна съм, че и ти, и Ивето ще ги възпитате в достойни мъже, каквито нещо липсват напоследък...
И най-важното - ще станат SPN фенове. Ще ви следя и проверявам за това последното, да си знаете! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 518
Разбира се че ще ги посветим Hug
Виж целия пост
# 519
Честито бебче! Да е здрава, щастлив и успешен!

Второ ти е нали?
Виж целия пост
# 520
Да.
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 521


Joy Joy Joy

И аз така реагирам на здрач Joy



Ама баш така си изглеждат Grinning
Виж целия пост
# 522






Joy
Виж целия пост
# 523
Първото е вярно Heart Eyes
Виж целия пост
# 524
https://www.facebook.com/reel/303042122208949

Сладурииии Heart Eyes

Ех, какъвто джентълмен си беше в сериала, такъв е и в реала май.

---



Наистина мъдри думи, много мъдри Grinning



Ми всеки си има слабост. Котките са криптонита на Дийн Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия