SUPERNATURAL forever

  • 31 147
  • 756
# 555
  Ами аз се чудя защо не съживиха Чарли.
Ангелите и Кас съживяваха няколко пъти хора,
Кас, а и Чарли бяха съживени от ангела, който беше в Сам.
Защо сега даже не им и дойде на ум да се опитат да я съживят?
Виж целия пост
# 556
Харесвах я като персонаж.
Тъпо беше, но и по-големи небивалици има занапред...
Виж целия пост
# 557
Ще се радвам да го видя дори и за малко в нещо ново … другата седмица започва GEN V


Сега ще изгледам отново S03 за да си припомня Relaxed

Виж целия пост
# 558
Аууу, ще видим голо дупе. Това вече не сме виждали Joy

Хм, в календара ми в myepisodes го няма. Търся да добавя, чекнат е, ама не показва, че има 4 сезон. Нещо бъг, ще видим таз работа.
Виж целия пост
# 559
Такова не сме виждали наистина.
Дали да почна сериала заради един г*з?Joy
Виж целия пост
# 560
Елора, поправих … започва GEN V, телевизионен сериал свързан с the boys.  Сезон 4 ще е 2024

Ивекс, заради този на Дженсън си струва ☺
Виж целия пост
# 561
Гледа ми се нещо ново, но време нулево.
Отивам да видя за какво се разказва.
Боже, и аз гледах х 11 на седмица.Joy
Нямаше нещо ново, което да излезе и аз да не го гледам.Joy
Виж целия пост
# 562
Хм, не го виждам в каста. Гледам имдб и го няма.
Виж целия пост
# 563
само в един епизод ще участва
Виж целия пост
# 564
А за какво ще се разказва?
Виж целия пост
# 565




О, и на мен това ми беше един от най-добрите моменти.
Joy
Виж целия пост
# 566
Виж целия пост
# 567
И аз ще направя изключение, ако ще сериен убиец да е Mr. Green

Може и партньор да му стана.
Ще си убиваме заедно, ще си купя и аз бухалка

Виж целия пост
# 568
JoyJoy

Ти ще идеш , ако ще наистина и съчка в задника да има.
Виж целия пост
# 569
Съчки вадим всякакви
Скрит текст:
много нежно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия