SUPERNATURAL forever

  • 31 147
  • 756
# 540
Забравила съм, че си опявала.
Ами тъжно беше, ама щеше да е захаросано пък от друга. Ама по щеше да ми допадне да си е жив Дийн.
Тогава обаче щеше ли Сами да има семейство и да зареже лова? Едва ли.
Ама  толкова битки и накрая по-този начин да се случи.
Виж целия пост
# 541
Точно, а бях сигурна , че така ще стане.
Така о****ха и Древните.
Помните как лиготочех по Клаусиньо..
Изобщо не е мой тип мъж, но интонацията, акцентът, начинът по който се движи , дрехите сами падат, ето че не във всички случаи външният вид е определящ.Joy
Виж целия пост
# 542
Аз па Клаус не го харесвах Grinning
Виж целия пост
# 543
Joy

Имаше повече за мен.
Виж целия пост
# 544
Зимай, душо, зимай смело.
Ако го водиш на улицата, плесни го по дупето. Той мъжът ти пак ще помисли, че си се объркала Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 545
Поне има тренинг.JoyJoy
Виж целия пост
# 546
Хубавите дупета да създадени за пляскане Joy
Виж целия пост
# 547
Я в Рим нелегално снимах батьо.
Друго не даваха Joy
Поне гуш имаше за снимките Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 548
О, знам го и аз Клаусиньо - беше ти аватар. Не е и мой тип, но го гледах някъде и имаше същото въздействие върху мен. Точно гласът и движенията са силната му страна. Мноого секси!
Виж целия пост
# 549
Абсолютно, буквално ме хипнотизираше.Joy

Елорка, друго ще пееш ако барна Джефри....JoyJoyCloseCold Sweat
Виж целия пост
# 550


Елорка, друго ще пееш ако барна Джефри....JoyJoyCloseCold Sweat


Виж целия пост
# 551
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 552
Уф, яд ме е , че не съм гледала с вас
защото не мога да коментирам всяка серия. Много ме е яд на тези братя. Все крият важни неща един от друг . То веднъж, два, три пъти..., па как не се научиха да споделят.
Виж целия пост
# 553
Натам става все по-зле.
Беше много забавно в темата, ти си прочела най-вероятно.
Такива емоции, най-вече с Елора и съчките в задника на Джефри.Joy
Виж целия пост
# 554
Уф, яд ме е , че не съм гледала с вас
защото не мога да коментирам всяка серия. Много ме е яд на тези братя. Все крият важни неща един от друг . То веднъж, два, три пъти..., па как не се научиха да споделят.
Нищо не пречи да коментираме, ти си пиши по това, което гледаш, ние ще се включваме, и без това си ги гледаме отново. И отново. И отново 😁 Аз, например, за амнайсти път запопнах от първи сезон, този път със сина. Най-после порасна за сериала! Само че не правим маратони по цял двн, както обичайно се прави 😁, а по една серия на вечер. И то не всяка вечер. Вчера гледахме серията с първото "специално" дете. Този, дето уби баща си и чичо си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия