Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 255

  • 45 922
  • 737
# 360
Добро утро,момичета!



Да се насладим на кафето и си пожелаем радостни емоции и много усмивки!

Честит първи сняг,на тези при които преваля! Nature SnowflakeПри нас на морето е рядко.Така,че ще почакаме!



Линка ,Канти ,благодаря ви за всичко,което сте пуснали в темата! Two HeartsTwo Hearts

Очарователна Мара хатун...






Туба е в топ 10 на IMDb ...


Приятен ден ви желая!
Виж целия пост
# 361
Здравейте момичета и много благодаря за всико, което сте донесли.
Днес Туба в Иг е направила репост от Башак Курт, който написа:
Благодаря ти, че придружи сутрешното ми кафе, красавице моя.
Винаги

Приятна вечер.
Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета!



Излязло е видео от снимките в ЛА за ЕLLЕ.
В ИГ  на списнието - „Изпращаме 2022 г. с такъв проект“
Туба  го е споделила.
https://www.instagram.com/p/CmKJdMwvoWf/
https://twitter.com/buyukustun_t/status/1603101429111070721









Цитат
„Върших  работи,  за които умът казваше „да“, а сърцето се свиваше и казваше „не“. Бяха успешни, но не и сред онези, за които казвам „добре, че го направих“. Вероятно, когато умът и сърцето са свързани в една точка, работата наистина се получава добре. Вероятно сред тези произведения е „Маслиновото дърво“, когато, докато четях сценария на 10-тата  минута, се обадих и казах: „Добре, аз съм в бизнеса“, казва Туба Буюкюстюн.

Невероятна! Heart
Лека нощ!
Виж целия пост
# 363
Здравейте, дружки и от мен!


Благодаря ви за всичко споделено през деня
Злати дала си старт на деня с Мара Хатун
Снинова ни е донесла репостнатата от Туба в ИГ сторито й снимка от списанието на ELLE, където фен й благодари
А Линка ни е зарадвала с прекрасни стоп-кадри от клипа, който ELLE Turkie, както и самата Туаб са споделили в ТТ и ИГ. Ето линк и за ВК Hands V
https://vk.com/club143398602?z=video-63875573_456244833%2F4efbfb … l_wall_-143398602
Потърсих да видя дали не са го качили в Youtube,  но още не е качен. Предполагам, че утре Злати ще го открие и ще го качи.
За сега слагам гифчета, които направих от видеото  




Прекрасна Туба, която се движи плавно и с невероятна грация. Като че ли плува в пространсвото и се носи като фея!    
Слагам още няколко кадъра от видеото
 

Лека нощ!
Виж целия пост
# 364
Добро утро,момичета!


15 декември е международен ден на чая! Tea
Топло и ароматно утро с чашка от вълшебната напитка!
Нека ви е усмихнато на лицата и радостно на душата!


Благодаря за всичко,което сте донесли вчера,момичета! Two Hearts
Канти,потърсих,но не успях да открия видеото в ЮТуб.Изписва в ИГ и ТТ.

Туба е невероятно красива! HeartЕдна магия,която можеш да гледаш до безкрай! Kissing Heart











Приятен ден ви желая!
Виж целия пост
# 365
Здравейте
                          Мили дамиБлагодаря ви за многото споделени неща,за тази феерия от красоти.Започвам да се връщам и да чета.Благодаря ви за подкрепата.

                               
                         Казват, че хората не разбират какво притежават, докато не го изгубят.
                         Истината е, че много добре знаем какво имаме,
                         но мислим, че е невъзможно да го изгубим.


                               

                                           

                       
             
Цитат
14.12.22
-
Скрит текст:
როცა ყველაფერი ისე არ მიდის, როგორც საჭიროა, წადით მარცხნივ..
თუბას რეპოსტი: ეს მომეწონა.. 😅
#TubaBüyüküstün #UNICEFGoodwillAmbassador #Actress #TubaBuyukustun #Kadin #Beautiful #Star #Women #Paris
    #InstaStory 14.12.22
    -Когато нещата не вървят добре, върви наляво..
    Репост от Туба: Обичам това.. 😅
    #TubaBüyüküstün #UNICEFGoodwillAmbassador #Actress #TubaBuyukustun #Kadin #Beautiful #Star #Women #Paris

           
                                 

                                           

Момичета Revolving HeartsRevolving Hearts
Скрит текст:
Много е трудна битката,възстановяването и то е трудно,нямам избор,боря се до край.Още веднъж ви благодаря за подкрепата.

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 366
Здравейте момичета с днешна дата.
Повече от прекрасна е Туба в тази фотосесия.
Този кадър ми е фаворит.

Приятна вечер.
Виж целия пост
# 367
Здравейте!



Инан е публикувал нова сн. с Туба.
Интересно, къде тръгнала с тази количка за пазаруване или е нов вид куфар?



Колко е студено в Париж? Според гуги
2°  -3°
Променлива облачност и слаб снеговалеж

Като при нас.
А феновете от Аржентина са отговорили, че при тях е 40°, та не е ясно къде е по-добре...
Остават 2 дни до ваканцията и може би ще се върнат в топлия Истанбул. А може би не...
Едни приятели са се срещнали на новогодишния бал на ОГМ



Ръза, Мурат и жената на Умут. Явно Умут ги снима.
И веднага МБ е дал интервю. Е, как, много си пада по интервютата...
В което е казал, че очаква с нетърпение снимките на ДА на лято...



Снинова, на мен също много ми харесва тази фотосесия(всъщност стават все по-добри и по-добри) и не мога да си избера любима снимка. Може би, защото в движение ми хареса най-много!






Вичи, надявам се бързо да се съвземеш. Късмет и кураж! Heart
Канти, супер са гифчетата. Ще повторя поне едно...



И една уникална снимка от снощния мач.
Аз не гледам много футбол, дори когато отборите не са ми важни (иначе много се вълнувам), но неволно винаги си на страната на единия. Е, „моите“ победиха, а няколко от футболистите, дори не им зная имената, бяха уникално добри. Та това е един от тях, при асистенцията си за втория гол. Наистина добро и красиво отиграване, гледах го няколко пъти. Красота. Обичам майсторите в работата си.



Лека нощ!
Виж целия пост
# 368
Добро утро,момичета!



"Не слагайте в сутрешното кафе вчерашните горчиви спомени.
  Подсладете го с днешните радостни надежди."
CoffeeSparkling Heart



Вичи Hug,очаквах всеки ден появяването ти! Hug Бързо възстановяване! Hands Pray

Снинова Hug,Линка Hug,благодаря за новите снимки и коментарите!
Линка,като фен на футбола и гледала полуфинала Франция- Мароко,явно си била за французите,тъй като те победиха.А футболистът,който ти е направил впечатление и подаде за втория гол е номер 10-Мбапе! Simple Smile Виж кой вкара гола не му помня името,но на другия-да,тъй като съм слушала от коментаторите за него,че е доста скъп футболист!
Линка и относно чантата си познала с предположението,че е нова! Wink

Туба го е добавила по-късно в ИГ си!
Yıne pazar çantamla/С новата ми неделна чанта


Изящните й ръце...






Приятен и успешен ден ви желая!
Виж целия пост
# 369
Здравейте

                        Злати Линка Снинова
                                  Благодаря ви момичета за всичко.

                               

        През Декември светът е друг.
        По това време на годината,витае празничен дух и прави сетивата ни по-осезаеми,
        настроенията ни-по-позитивни, а тогава чувствата и
        емоциите ни започват да вибрират с честотите на всички случващи се прекрасни неща!
          Спокоен и щастлив ден!!!

                               

                                       
Цитат
Milana Kohana
За покупками ходили! Инан тоже в Париж переехал или в гости 🥰
Отговори
Nata Nata
В Париж съезжаются профессионалы .Показы коллекций домов моды освещает и журнал,которым он руководит

         
                         

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 370
Здравейте!


Скрит текст:
Добро утро,момичета!



"Не слагайте в сутрешното кафе вчерашните горчиви спомени.
  Подсладете го с днешните радостни надежди."
CoffeeSparkling Heart



Вичи Hug,очаквах всеки ден появяването ти! Hug Бързо възстановяване! Hands Pray

Снинова Hug,Линка Hug,благодаря за новите снимки и коментарите!
Линка,като фен на футбола и гледала полуфинала Франция- Мароко,явно си била за французите,тъй като те победиха.А футболистът,който ти е направил впечатление и подаде за втория гол е номер 10-Мбапе! Simple Smile Виж кой вкара гола не му помня името,но на другия-да,тъй като съм слушала от коментаторите за него,че е доста скъп футболист!
Линка и относно чантата си познала с предположението,че е нова! Wink

Туба го е добавила по-късно в ИГ си!
Yıne pazar çantamla/С новата ми неделна чанта

Скрит текст:
Изящните й ръце...






Приятен и успешен ден ви желая!
Злати,  моето предположение всъщност беше, че е пазарска количка... Joy
И защо pazar го превеждат неделна, не знам, според мен не e  логично...
Туба си е написала „Моята нова пазарска чанта“. И аз имам подобна пазарска количка. Целта е да не носим на ръка. Явно с Инан са ходили за подаръци. Та от къде, ако не от Париж, ще купи човек най-изисканите и желани новогодишни подаръци. А Туба, с нейните многобройни приятелки, няма как да не донесе нещо новичко от Париж. И какъв по-добър консултант от моден експерт, не че Туба не е по-добра от него по модните въпроси, но може за мъжката мода да не е толкова компетентна. Blush
А що се отнася до футболиста, вероятно е скъп. Майсторлъкът и талантът са скъпи. Туба е ярък пример. Играе не често, само избрани неща, съответно за доста (предполагам) пари. Никога не го е афиширала. И все пак участва в проекти достатъчно често за да е на върха и да не я забравят. Умница!



Целта на музея Мадам Тюсо и Нетфликс сигурно е двете събития - премиерата на ВОИ2 и откриването на фигурата на Туба, да съвпаднат. Явно и двете институции очакват от това добри дивиденти. И вероятно ще ги получат.



Ади бе, кво стана с тази Мави, предполагам, че за коледно-новогодишните празници ще спрат за малко ДП, и кой знае кога ще дойде времето на Мави. Нямам търпение вече.




И без последната фотосесия няма как да мина, много е вдъхновяваща...






Лека нощ!
Виж целия пост
# 371
Добро утро,момичета!





Вичи HugTwo Hearts

Цитат
И защо pazar го превеждат неделна, не знам, според мен не e  логично...
Туба си е написала „Моята нова пазарска чанта“.
Линка,на някои места беше преведено неделна,а на други пазарска,защото pazar се превежда и като пазар, и като ден от седмицата-неделя.Неделна се получава от това че думата чанта е членувана- çantamla,но при превода се членува предната дума.Не знам дали правилно ти го обясних като учителка,но и не ни трябвя.Ще кажем изгубени в превода! Grinning
А ''ДП'' се излъчва по ДФ от 22 ч.и не прекъсват по празниците, както е по Нова тв. и БТВ.При тях от 20ч. пускат игрални филми,а не сериали.

Днес не открих нищо ново от или за Туба.Така,че си оставаме
в очакване на новини и пускаме наново последните красоти!











Щастлив и радостен почивен ден!
Виж целия пост
# 372
Здравейте момичета и благодаря за всичко.
Много коледни увеселения ми се събраха и не са свършили, но не се оплаквам.
Пригответе се да викаме след малко за братята хървати или поне аз съм за тях.
Чакаме си ВОИ2 и восъчната фигура. И както Лина предполага може наистина да са две в едно. Но пък, ако са по отделно ще имаме два пъти Туба Simple Smile))
Имаме поредна снимка на Туба и Инан.
Хареса ми коментара на директора на издателство ELLE и списание Hello.
По-добре остави момичето от корицата на мира.

И да, не можем да минем без последната фотосесия.

Отивам да украсявам, че нещо много се замотах.
Бъдете здрави и приятна почивка.
Виж целия пост
# 373
Здравейте
                    Мили момичетаБлагодаря на всички вас ,за всичко,което споделяте.

                           
   
                   

                               

                               

                                       

                          Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 374
Здравейте момечета!



Радвам се, че и днес сме на линия, жизнени и здрави, до колкото е възможно.
Нашето момиче ни радва всекидневно.
Ето днес Туба е репостнала от Инан


Цитат
Написано от Инан - Някои от моите любиме издания   @officielturkiye за 2022 г.! Някои действително си струва да бъдат прегърнати! 🤗 Кой ви е любим!


Само Туба има 2 кавър версии на корицата... Sunglasses



Преди месец в ресторант една арабска жена срещна Туба, тя беше много красива и се усмихваше сладко,
Пише, че не могла да отиде, защото не била сама и е било много претъпкано.
https://twitter.com/PeK8KqrYb36y7jL/status/1604060646126915584



А сега малко за колеги (приятели)
Седа Бакан публикува нови снимки с мистериозен надпис "О, какво става, какво става"



Джансел във весело коледно настроение



Мурат зад кадър на новия си филм за Амазон. Филмът излиза на 14 февруари... Романтика...



Малко от последната фотосесия на Туба



И Туба през погледа на феновете...








Лека нощ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия