Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 255

  • 45 922
  • 737
# 375
Добро утро,момичета!



“Не само шал, одеало и горещ чай в ръцете могат да ни стоплят.
 Могат да ни стоплят: думи, поглед, човек...Топлината е
това специално чувство, което ни дава сили да живеем!”










Екипът на ''ДА/МД'' зад кадър...очакваме отново да ги видим във 2 сезон...


и в кадър...


Желая ви щастлива неделя!
Виж целия пост
# 376
Здравейте момичета,
не знам дали Туба гледа мача, но нещата не вървят на добре за французите.
Dior ни представят DiorMagazine брой 40, на „андалуската грация“ на #DiorCruise 2023 от Мария Грация Киури, представена от седем испански фотографки. Очаквайте да надникнете в неговите разкошни страници.

И нашето момиче в този тоалет.

Приятна вечер.
Виж целия пост
# 377
Здравейте!



Е, бях за французите, ама не би...
Поне купата се държи от фен на Туба и КРА, ако може да бъде утеха...



https://twitter.com/SALTTUBA/status/1604489901675724808
Както и да е. От Туба нищо ново - споделила е другата версия на нейния брой.
Така че, стари сн и колажи....




Лека нощ!
Виж целия пост
# 378
Привет, момичета и от мен


И аз тези дни като Снинова съм по разни предколедни събирания. Няма лошо. Само където време не остава да стигна и до тук  А и с ремонта съм почти на финалната права  
Тези дни сме без много новости откъм и за Туба, но вие сте открили все пак интересни неща, които сте споделили, за което ви благодаря
Злати, Линка, Снинова
Вичи радвам се, че отново си на линия. Да, борбата не е лека, но когато човек има ясна и конкретна визия за нещата напред - те се случват точно така Hands V А аз съм убедена, че нещата при теб са точно такива

Исторически финал беше тази вечер мачът между Аржентина и Франция. За съжаление резултатът се разреши от дузпи Sad За мен дузпите не са най-справедливия начин, по който се определя по-добрия отбор Hands V

Направих още няколко гифчета от видеото на ELLE. Този път ги съчетах по тематика - Линка





Нещо за четене
Преди 41 години ни напусна човекът, който с много прости термини описа как можем да използваме своите мисли за промяна на обстоятелствата и постигане на определени цели в живота ни - Джоузеф Мърфи. Нека си припомним 15 негови мисли...

Скрит текст:
15 МИСЛИ ОТ ДЖОУЗЕФ МЪРФИ – ЧОВЕКЪТ, КОЙТО НИ ОТКРИ СИЛАТА НА ПОДСЪЗНАНИЕТО

1. Най-голямата тайна, притежавана от великите хора на всички времена, е тяхната способност да влизат в контакт с подсъзнанието си и да освобождават силите в него. Вие също можете!

2. В нашето естествено желание да бъдем богати, щастливи и успешни няма нищо лошо, напротив, то ни е дадено свише от космическа сила.

3. Вие сте като капитан, който управлява своя кораб - трябва да давате правилни заповеди (мисли и образи) на вашето подсъзнание, което контролира и управлява всички ваши преживявания.

4. Вашето желание е вашата молитва. Представете си изпълнението на това желание точно сега, почувствайте го като реалност и ще разберете каква е радостта от това молитвата ви да бъде чута.

5. Решително премахнете всички негативни мисли, както се режат изсъхналите клони от едно здраво дърво.

6. Злобата и завистта са препятствия за притока на богатство. Радвайте се на богатството на другите.

7. Законът за подсъзнанието е справедлив – той с математическа точност изпълнява това, което е заложено в него. Изпълнете мислите си със зло и с вас ще се случват само неприятности и нещастия. И обратно – изпълнете ги с добро и животът ви ще е пълен с щастие и успех. Такъв е законът.

8. Всичко, което ви изпълва с вяра, увереност, радост и ентусиазъм, има власт над вас и управлява поведението ви. Ентусиазмът ръководи всички ваши действия, тъй като ентусиазъм означава „обладан от Бога".

9. У вас не би се появило някакво желание, ако няма начин за неговата реализация. Осъзнайте, че безкрайния Дух, който ви е дарил това желание, ще ви открие и съвършения план за неговото осъществяване.

10. Най-дълбоките слоеве на вашето подсъзнание таят в себе си нескончаема мъдрост, неограничена сила и неизчерпаем запас от възможности, способности и таланти, които само чакат да бъдат развити и да се проявят в совята цялост. Осъзнайте автентичното съществуване на тези духовни сили в себе си и те веднага ще придобият контури във вашия живот.

11. Бог никога не наказва и не изпитва. Човек сам наказва себе си заради невежеството и неумението да използва законите на разума. Единственият грях е невежеството, а всички страдания на света са само негови последствия.

12. Успех означава да живееш пълноценен и щастлив живот, да проявяваш най-добрите си качества и да споделяш със света всички свои таланти.

13. Ако вашите желания и картините на вашите фантазии си противоречат, то последните винаги се оказват по-силни.

14. Вие имате пълно право да бъдете богати, да живеете в изобилие и да излъчвате щастие и успех. Парите са ни нужни, за да се освободим от бремето на бедността и ограничеността.

15. В бедността на практика няма добродетели. Тя прилича на умствено разстройство, от което трябва да се лекуваш както и от всяка друга болест. Ние сме дошли на земята, за да разкрием собствените си възможности и таланти, а също и за да израстваме и да се развиваме не само духовно и умствено, но и материално.

Джоузеф Мърфи (1898 - 1981) е писател, философ и преподавател. Той е сред най-изтъкнатите и международно признати авторитети в областта на мистицизма, себепознанието и религиозните науки. Една от най-известните му творби е "Как да използваме силата на своето позсъзнание". Книгата е издадена за първи път през 1961 година и мигновено се превръща в бестселър. С много прости термини Мърфи описва как човек може да използва своите мисли за промяна на обстоятелствата и за постигане на определени цели в живота си. Преведена е на много езици и е продадена в милиони копия по целия свят.





Лека вечер и спокойна и здрава предколедна седмица!
Виж целия пост
# 379
Добро утро,момичета!


"Трябва в нещо да се вярва,в нещо хубаво и просто!"
Александър Геров

Снинова,Линка,Канти,голям финал беше снощи. GrinningИмаше от всичко-равенство в редовното време и в продължението.А после и дузпи!Двете 10-ки - Меси за Аржентина и Мбапе за Франция бяха над всички.Вкарваха като за последно.



От снощи...
Tuba добави към историята на Instagram #TubaBüyüküstün
 Репост от Инан Кирдемир..


Повторна публикация от Алън Сомърс..


 Песента "Don't Go to Strangers", изпълнена от JJ Cale - американски певец и китарист



https://youtu.be/JKbcXFvXn3E

текста
Скрит текст:
Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)
"Не ходи к незнакомцам" в исполнении JJ Cale

Если я стою в толпе
Назови моё имя , назови его вслух
Не ходи к чужим
Женщина , позвони мне
Помаши руками в воздухе
Дай мне знать , что ты там
В случае сомнений
О женщина , позвони мне

Не оставляй меня здесь ржаветь
Не позволь мне превратиться в пыль
О, женщина
Если есть сомнения , позвони мне
Если я стою в толпе
Назови моё имя , назови его вслух
Не ходи к чужим
Женщина , позвони мне



Туба е отговорила на фенка в Instagram #TubaBüyüküstün

Благодаря ти, скъпа Туба, за прекрасното "докосване", което внасяш в живота ни. Heart Exl
Това е почит към вашите прекрасни ръце, с които създавате красиви картини и скулптури, с които ни изпращате целувки и ни поздравявате, с които пиете кафе и пишете съобщения, които понякога не разбираме, тези красиви творчески ръце, които са били ухапани от любов, и които хиляди пъти аплодираха, всяко творение и всяко произведение, до което се докоснат. За тези красиви и креативни ръце това е послание. Тук винаги ще имаш ръка за помощ и цялата ми любов. Бог да благослови ръцете ти @TubaBüyüküstün
Туба отговори: О, Боже, мила Ани, това, което си написала, е прекрасно   Nature Sparkles Благодаря ти..
клипчето на фенката...
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456244834%2F215a61f1 … pl_wall_-63875573



Приятен понеделник и щастлива нова седмица!
Виж целия пост
# 380
Здравейте
      Мили дами Благодаря на всички вас,за всичко интересно,което споделяте.

                                      

                        

                  

              
Цитат
Скрит текст:
توبا اليوم اعطت فولو لثلاثة حسابات من براغ ، جمهورية التشيك وامها لتوبا اليوم مسافرة براغ ، جمهورية التشيك
احتمال كبير مسافرين مع بعض ❤
  Туба днес проследи 3 акаунта от Прага, Чехия и майка си на Туба днес, пътуваща до Прага, Чешка република
Висока вероятност да пътувате заедно ❤
#TubaBüyüküstün

                    

                          

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 381
Здравейте момичета,
и днес позакъснях. Само да се индикирам.

Лека нощ.
Виж целия пост
# 382
Добро утро,момичета!



Игнажден е! Честит празник! Според поверието,който пръв
прекрачи прага ви, такава ще ви е годината.Нека здравето,
късмета и любовта са наши постоянни гости и спътници!
Heart





Остават 9 дни до представянето на 2 сезон на ВОИ !Ще видим отново Туба в ролята на Мара Хатун


и от Туба в ИГ




Прекрасен ден с много сбъднати желания!
Виж целия пост
# 383
Здравейте!



Честит Игнажден!



Ако е вярно, че по днешния ден се познава годината . горко ми! От 2 дни съм много болна, с висока темп. и всички екстри, но с отрицателен ковид тест. Вече съм по-добре. Ако  бързо ми мине, ще съм късметлия.



Майка ѝ и баща ѝ на Туба са в Прага и предполагам и тя е там с децата. Обичат коледна Прага, а и Прага е много красива.

Желая ви здраве! Надявам се и аз да се оправя скоро.
Хубава вечер!
Виж целия пост
# 384
Здравейте
                      Мили момичета Благодаря ви за всичко споделено.
                  Линка Бързо оздравяване.

                               
                 ЧЕСТИТ ИГНАЖДЕН🎄
                       ДОБЪР ПОЛАЗНИК ВЪВ ВСЕКИ ДОМ, БЛАГИ ГОСТИ НА ВСЕКИ ПРАГ.
                       ЗДРАВЕ ,ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И БЕРЕКЕТ ЗА ВСЕКИ СКЪПИ НАМ ЧОВЕК!
                       СВЕТЪЛ И БЛАГОСЛОВЕН ПРАЗНИЧЕН ДЕН!

                                       

                                                 

                                 

Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 385
Здравейте момичета на Игнажден.
Последна излязох сутринта, сега първа се прибрах - така ,че аз съм си полазник. Simple Smile)))
Имаме си ледена кралица.
Ice cold..❄Ледено студено.

И окото на майка и
Diving into her eyes - Гмуркане в нейните очи

Имаме и репост на фотографа Adam Franzino

Лина оздравявай и се пазете.
Приятна вечер.
Виж целия пост
# 386
Не мога да спя, и реших да огледам соц.мрежи, не го бях правила скоро и що да видя.
 Туба е публикувала снимки от почивката в Прага






А Хандан ханъм - снимки от снежна Прага







Лека нощ!
Виж целия пост
# 387
Добро утро,момичета!





Благодаря за споделеното от вчера! HugНовите снимки с Туба и аз ги видях снощи във ВК.Тя явно за това пусна другата снимка по-рано с надписа ''ледено студено'' тъй като вече е в снежна Прага.

Линка Hug,бързо оздравяване! Hands Pray

Наминавам по-рано от обичайното тъй като имам излизане.
Скрит текст:
Днес ще слагат леща в едното око на ММ.На другото след един месец.









Желая ви хубав и  спокоен ден!
Виж целия пост
# 388
Здравейте
                     Мили дами Благодаря на всички вас, за интересните неща,които споделяте.

                     

                      Пуснете коледното настроение в душите, вече му е време и се постарайте да го запазите!
                       И не пропускайте да носите вързопчето си мечти навсякъде,
                       защото не се знае, в кой момент може да се случи чудото Сбъдване!
                       Вярваш ли в попътните чудеса, всичко е възможно!


                                     
               
Цитат
#ТубаБуюкустун
Вие сте съставени от книгите, които четете, филмите, които гледате..
От хората, с които прекарваш времето си, от разговорите, в които се включваш.. Избирай внимателно с какво храниш ума си..

                         

                         

                         Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 389
Здравейте момичета и благодаря за споделеното.
Туба ни е зарадвала със снимки от Прага.
Много интересна фотография с баща и.
Аз ще повторя тази обаче.

Лека вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия