⭐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги⭐Суде Гюлер⭐Любими турски актьори *тема 40

  • 17 882
  • 737
# 360


Heart Eyes Нашите красиви любимци са истински мъже,
млади, красиви,талантливи,преуспели, богати и щедри за различни каузи,
с тях всеки ден е празничен - Толга, Джан,Чаго, Акън и Алп*
Kiss



Flowers Bouquet ЕМИ* откъде ги извади тез фотки,ша припадна от смях Joy



Софиии , такива са нашите любимци и се гордеем м с тях. Земни и истински хора и мъже .   Heart

Ето и Алпи с ново фото .   Готин, шикарен и стилен  Sunglasses






Айде на купонааааа вече сме на червено вино . Наздраве ! Пияни от любов ! Това се пее в песента.
https://www.youtube.com/watch?v=33AIs_aPFAw
Ко Казнова беше в тоя клип на сръбкинята ще избие рибата. Тяло в тяло страстно !   Теа си е яка мацка.
Виж целия пост
# 361
Wine Glass

Kissing Heart .. и с нашия красив, галантен романтик, всичко е още по - горещо!!



Flowers Hibiscus ЦЕЦЕ* преди време в темата за красавеца Акън
беше пуснала страхотен гиф как пие червено вино, моля те пусни я и тук..
и ЕМИ* да пусне г-н Иит от семейната вечеря с Иджлял,
когато Нур и братовчеда/забравих му името/ бяха на съседната маса,
първото пийване на госпожата, Джано също има фотка с чаша вино,
ФЕМИ* пусна Чаго..искам ги всичките заедно в един пост,
идват празници пък и при други поводи, ще е хубаво да ги съберем
Wine Glass
Виж целия пост
# 362
Софи, ето го Акънчик, казва ни Наздраве!

Виж целия пост
# 363


Heart Eyes Уауу, красота и настроение, ЦЕЦЕ* благодаря ти
и Наздраве за деня на мъжете!!

Софи, ето го Акънчик, казва ни Наздраве!
Виж целия пост
# 364
Я, да видим, порядъчно ли сте си пийнали



Софи, между похапването и разговорите по телефона най- накрая намерих и другата гифка, остана още една от тази поредица, но засега няма да я търся

Виж целия пост
# 365



     Софи, с малко закъснение, но сколасах да направя част от гифките (не намерих готовите) Stuck Out Tongue Winking Eye









Виж целия пост
# 366

Nature Boom Страхотни сте момичета! Hands Ok Hand
Виж целия пост
# 367
Ето го и Джано с вино (има и рима)

Виж целия пост
# 368
Ехааа ,ще се напоим с вино и няма да спим тая вечер. Имам идея  за майстори, като Цвети и Емка. Сбор от  колаж снимки или гифки любимците как отпиват вино с това ще се топлим зимата.
Виж целия пост
# 369
В надпревара кой първи ще пресуши чашата

Виж целия пост
# 370
Цвети , това вино не те ли вдъхновява за комикси.
Виж целия пост
# 371
Феми, всякакви глупости ми минават през главата. Особено като гледам как Нур в следващия момент ще изплюе виното обратно в чашата,
Виж целия пост
# 372


Heart Eyes Ехаа, толкова вино тук не сме пили
с любимците и на Св Валентин*
Joy


джентълмена*Stuck Out Tongue Winking Eye

Феми* ще се топлим с любимците и още как,
ако трЕбва и профилактика ша си пра,им..
баба ми е казвала че се е лекувала с греяно вино
Joy
Виж целия пост
# 373
Ето на първо четене едно колажче да се топлим с всички любимци накуп. Нур и Рейян да надигат по чаша, ние имаме цяла бъчва за пресушаване.

Виж целия пост
# 374

     Ето докъде се докарахме с това вино:
   





Скрит текст:




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия