Искам да кажа...(199) през Октомври 2022

  • 41 454
  • 923
# 405
Съни, харесват ми 🤩

Карз, италиански е. Купих го случайно и се влюбих в аромата. 3 броя пристигат утре, толкова имали на склад 😆

Виж целия пост
# 406
Мари, на лют чипс съм. Полезното с приятното Sunglasses
Виж целия пост
# 407
Лин, аз съм само на приятно, без полезно - направих си розов тоник с розов джин 😁
Имам една бутилка Паралело 33, но ми досвидя да я отворя.
Виж целия пост
# 408
Руми,благодаря за снимката! Не съм го виждала. До нас има италиански магазин,но така и не съм влизала в него. Ще взема да се поправя.
Напоследък пера все с Персил,но взе да ми омръзва.
Влюбена съм в капсулите на Ариел,но удрят в джоба.
Разнообразявам с Омо и Алвина.
Но,ми се иска нещо различно.
Ако го има при нас ще го пробвам.

Съни,харесват ми покупките!
Ботите на Руми,също!
Виж целия пост
# 409
Браво на това Маги.
Тути, стискам палци всичко да е 6 на прегледа.
утре, тоест днес, ще ѝ разширяват зениците и ще се види по-добре.
И от мен браво на Маги!

Само препарати не съм поръчвала онлайн. Полудяхме;)

Ето ги поръчаните обувки, като дойдат тези дни ще ги меря и мисля. Все още ми е фин глезенът;) и не знам дали ще стоят добре или ще са ми груби.


Боби, честито зъбче!
Виж целия пост
# 410
Добро утро. Отивам на пазар, че още ми е рано да ставам от леглото. Wink
Виж целия пост
# 411
Добро утро!

Верно полудяхме! Всеки ден от тази седмица, ходих до куриер! За днес нямам и ММ ми се подиграва, че явно съм се повредила!

Мари, какво ще пазаруваш? Честито тенджеренце!

Деско, браво на Маги! Радвам се, че така добре се адптира детето!

Руми, Тути, много са готини!

Съни, много ми харесаха и пончото и полата!

Честит ни петък, момичета нищо, че и утре съм на работа!
Виж целия пост
# 412
Добро утро!
Честит празник!
Ако има празнуващи момичета - бъдете здрави и много щастливи!
Съни, честити покупки. Харесват ми.
Руми, Тути, много хубави боти.
Деси, и аз се радвам, че детето бързо се адаптира.
Петък е!
Имам нужда от почивка!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 413
Честит петък.
Руми, хубави са ти ботите. Аз такива ниски нямам.
Тути, интересно ще ми е да ги видя обути.
Стартирах с 3 пъдпъдъчи яйца на земята и чистенето след това.
Спокоен петък.
Виж целия пост
# 414
О, вярно, че е Петковден!
Ако имаме празнуващи, да са здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 415
Буб, нищо все още не съм финализирала. Май ми мина.
Аз харесах ботите на Тути.
Виж целия пост
# 416
Добро утро банда!
Виж целия пост
# 417
Добро утро!

Всички покупки ми харесаха, браво!
Съни, пончото е много мое.

Вчера имах изключително напрегнат ден в офиса и искрено се надявам днес да не е така.  Йога нещата ми седят в багажника на колата от една седмица и днес вече планирам да ида да ги полЗвам, че срамота.. .

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 418
Добро утро,

Всичко ми хареса от покупките Grinning

На Деси и щерката и аз се радвам на бързата адаптация. Много е хубаво така Simple Smile

Честито на всички празнуващи днес!

Пием кафе, да се поразходим и се прибираме.

Хубав ден ви желая!
Виж целия пост
# 419
Добро утро!

Етти, накъде драснахте, м?

Съни, пончото е разкошен цвят 💓

Честити покупки, момичета, с радост и здраве да си ги разхождате!

Маги е слънчице, мн ме радва и мен ☀️

Изпълнение на колегата тази седмица ни втрещи и двете с шефката. Лошото е, че май нямат механизъм да го санкционират, ужасно токсична среда създава 😕

Пазарувах храна на кучето по нощите, всичко е разпродадено, изобщо не ми хареса и цената на малкото налични варианти.

Иначе в кошницата съм натоварила две нощни шкафчета, два пендела, гардероб и настолна лампа. На такава вълна съм 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия